CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

1.000 Dolar Diyen de Var! İşte Başarılı 4 Analistten Kritik Bitcoin Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Yatırımcı ve analistler Bitcoin (BTC) fiyatının nereye gideceği konusunda ikiye ayrılıyor. İşte o çarpıcı tahminlerden bazıları…

Satoshi Flipper: Bitcoin’in 3.000 doların altına düşmesinin bir yolu yok!

Yüzde 40’lık fiyat çöküşünden sonra, Bitcoin (BTC) halatlarda kalmaya devam ediyor ve Peter Brandt gibi tahminleri tutan başarılı analistler kripto paranın 1.000 doların altına düşebileceğini tahmin ediyor. Yine de büyük tasfiyelere rağmen, piyasada hala bazı boğalar var.  U dönüşünden sonra Bitcoin’de boğa gibi görünen trader Satoshi Flipper önemli bir tahminde bulundu. Analist konuya yönelik şunları söyledi:

Birkaç ay önce, bugün size BTC’nin 5 bin dolar olacağı söylense, evinizi ipotek edip herşeyinizi satmış olurdunuz. Ama şimdi 5 bin dolar geldi, herkes “Oh cehennem gibi, hayır şimdi satın almıyorum. Kesinlikle 3 bin doların altına gidiyor.” diyor. Sen oynuyorsun, dip fiyatı büyük olasılıkla var.

Hem boğalar hem de ayılar aynı tuzağa düşer ve yeterince BTC alamazlar. BTC sadece bir ay öncesine göre yüzde 50 indirim ile işlem görse bile, bazı yatırımcılar hala daha düşük fiyatlarla BTC almak için bekliyor.  Satoshi Flipper, BTC fiyatının zaten düştüğü için 3.000 doların altına düşmesinin bir yolu olmadığına inanıyor. Bitcoin birkaç gün önce yüzde 52 oranında düştükten sonra 2020’nin en düşük seviyesine 3.700 dolar seviyesine ulaştı.    

SilkTrader: Bitcoin, CME boşluğunu 3.100 dolarda doldurmak için yüzde 40 düşmeli!

Kripto para analisti SilkTrader’a göre ise en kötüsünün zaten olduğuna inananlar sadece ‘aptallar’. Ünlü analist, lider kripto para biriminin CME boşluğunu 3.100 dolarda doldurmak için yüzde 40 daha düşmesini bekliyor.

Michael van de Poppe: Bitcoin 5.100 doları korursa 6.100 dolara yükselebilir!

Bu arada  dünyaca ünlü, başarılı tahminleri olan analist Michael van de Poppe, BTC’nin 5.100 dolar seviyesinin üzerinde tutulduktan sonra 6.100 dolara yükselmesinin mümkün olduğunu düşünüyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Piyasa Çökerken Bu Altcoin Fırladı! Uzmanlara Göre, Yeni Bir Pump Yakın” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin Türev Piyasası İçin Sırada Ne Var?

Google ve Twitter’ı Unutun: Bitcoin Fiyatı İçin Bu Sosyal Medya Önemli Bir İndikatör Olarak Görülüyor

Coin Ajans

Bitfinex’teki Satış Emirleri Bitcoin, Ethereum ve XRP Yatırımcılarını Korkutuyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası