CoinAjans.com
Altcoin Teknik Analiz

1 ayda 4x yapan BAND Protocol daha yolun başında TAKİP ET

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com
huobi_koinmedya

Binance Borsasında IEO (ilk borsa arzı) yapılan coinler ciddi biçimde değer kazanıyor. Bu kripto paralardan birisi de Band Protocol.


BAND Protocol daha yolun başında

Binance Borsasında geçtiğimiz günlerde IEO’su gerçekleşen kripto paralar şaha kalktı. Bu kripto paralar: Band Protocol (BAND), Peril (PERL), Elrond (ERD), Kava (KAVA) ve Fetch.al (FET).

Aşağıdaki tabloda bu kripto paralara ait oranları görüyoruz. Band Protocol son 30 günde %337 değer kazandı.

BAND Protocol 1 ayda 4x yapan BAND Protocol daha yolun başında

koinmedya_brave

Bu kripto paraların farklı özellikleri var. Bu kriptoların özeliklerini kısaca aşağıda açıklıyoruz.

Band Protocol: Chainlink gibi oracle hizmetleri sunuyor. Blockchain dışındaki verileri blockchain’e aktarıyor. Özellikle blockchain ile işletmelerini dönüştürmek isteyen firmaların Band Protocol ve ChainLink gibi oracle hizmeti sunan blockchain’lerden destek alması gerekiyor.

Perlin: PoS tipi akıllı sözleşmeler geliştiren Perlin, 11 trilyon dolarlık büyüklüğe sahip ABD dış ticaretine ait verileri blockchain üzerinde işlemeyi hedefliyor.

Elrond: Bu kripto para da staking tabanlı blockchain sistemi geliştiriyor. Perlin gibi sistemini PoS tipi madencilik ile geliştiriyor.

koinmedya_brave

Kava: Bir merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu olan Kava, finansal işlemleri herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan akıllı sözleşmeler üzerinden gerçekleştiriyor.

Fetch.ai: Cambridge Üniversitesi kökenli girişimciler tarafından kurulan Fetch.ai, blockchain teknolojisi ile yapay zeka teknolojisini bütünleştirmeye çalışıyor.

Son günlerde yaşanan DeFi rüzgarı, Chainlink ve Band Protocol gibi oracle hizmetleri sunan kripto paraların yelkenini de dolduruyor. DeFi platformları, fiyat gibi verileri oracle desteği ile çekebiliyor. DeFi’ler ise bu desteği Chainlink ve Band Protocol’dan sağlıyor.

Yazının kaleme alındığı saatte en çok değer kazanan kripto paralar, Balancer ve Decentraland gibi DeFi platformlarının tokenları. Bu tokenları Chainlink ve Band Protocol gibi oracle hizmeti sunan kripto paralar takip ediyor.

Eylül 2019’da kurulan Band Protocol, Temmuz 2020’den sonra neredeyse her gün bir önceki günün rekorunu egale ediyor. Band dün 12.39 (08.08.2020) doları görerek tüm zamanların rekoruna imza attı.

BAND Protocol 1 ayda 4x yapan BAND Protocol daha yolun başındaKaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Stellar XLM kar satışı baskısı altında

Coin Ajans

CoinMarketCap benzeri platformlar TAKİP ET

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası