CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

10x Diyen Bile Var! Yatırım Devlerinin Yöneticileri, Yeni Bitcoin Tahminlerini Açıkladı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead ve Grayscale Investments’tan Micheal Sonnenshein, yeni Bitcoin fiyat tahminlerini açıkladı.

Dan Morehead: Bitcoin 100.000 doları görecek

Money Movement podcast’inin yeni bir bölümünde Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead, kendisinin ve şirketinin lider kripto para biriminde yükseliş beklediğini söylüyor. Dan Morehead, BTC’nin geleneksel standartlara göre “gülünç” olarak nitelendirilecek başka bir boğa koşusu için hazırlandığına inanıyor. Dan Morehead konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin dokuz yıllık tarihinde %209’luk yıllık bileşik büyüme oranına sahip ve bunun devam edeceğini düşünüyoruz ve bu kadar basit. Bazı balonları var, bazı aşağı alım satımları var, ancak bu trende geri dönerse önümüzdeki yılın sonunda 100.000 dolar olacak. Normal piyasalarda, bir şeyin 10 kat arttığını söylemek gülünç ve alay edersiniz, ancak bu her üç veya dört yılda bir olur ve tüm faktörler bir araya gelir. Bu yüzden önümüzdeki yılın sonunda BTC’nin 100.000 dolara ulaşarak iyi bir ralli düzenleyeceğini düşünüyorum.

BTC’nin mevcut piyasa yapısını, kripto paranın %4.400’lük tarihi bir ralliye başlamadan önce 2016 ile karşılaştıran yakın tarihli bir raporuna atıfta bulunuyor. Micheal Sonnenshein konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bana göre Bitcoin, insanların kaybetmeyi göze alabileceklerinden daha fazla para koymaları gereken bir şey değil. Bunu erken aşama teknolojisi olarak düşünün. Yatırım yaparken dikkat edin, bu %80 dezavantajlara sahip… Ancak Bitcoin ya bugün olduğundan çok daha yüksek ve çok daha değerli olacak ya da bir şekilde başka bir varlık ortaya çıkıp Bitcoin’in yerini alacak… Ve hepimiz ona geçeceğiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Dünyaca Ünlü Analist: Bitcoin Herkesi Şoke Edecek! Ethereum ise Bu Seviyeleri Patlatacak

Çin’de Nakit Para Karantina Altına Alındı

Coin Ajans

Bitcoin 400 Doları Sildi! İşte BTC ve Altcoin’lerin Görebileceği Seviyeler

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası