CoinAjans.com
Altcoin

13 Milyon Dolarlık Ethereum Son İki Yıldır Aktif Olmayan Cüzdandan Poloniex’e Transfer Edildi

Kriptokoin – Twitter’da kripto para balinalarının hareketlerini izleyen Whale Alert Nisan 2018’den bu yana aktif olmayan bir cüzdandan yaklaşık 89.000 ETH’nin Poloniex’e gönderildiğini belirtiyor.

FairSpin

Cuma günü, blok zincirindeki büyük kripto hareketlerini izleyen Twitter hesabı Whale Alert Poloniex borsasına gönderilen yaklaşık 89.000 ETH’yi (yaklaşık 13 milyon dolar civarında) görüntüledi.

Hesap, kripto parayı gönderen cüzdanın geçen yılın 1 Nisan’ından bu yana aktif olmadığını gösteriyor. Hiç kimse onu yaklaşık iki yıldır kullanmamış. Görünüşe bakılırsa kripto kışının bitmesini ve sonrasında yaşanacak fiyat artışını bekliyor.

Bu cüzdanın tekrar aktif hale getirilmesinin olası sebeplerinden biri, bugün 7 Aralık’ta 9069000 blokta gerçekleşecek olan Ethereum’un İstanbul Hard Forku olabilir.

Çoğu defa büyük bir güncelleme yapıldıktan sonra bir varlığın fiyatı artar (İstanbul Hard Forku, Ethereum Classic’te olduğu gibi ayrı bir kripto para biriminin ortaya çıkmasına neden olmayacak).

Güney Kore merkezli kripto para borsası Upbit’in hacker’ın saldırısından muzdarip olduğunu ve Ethereum olarak yaklaşık 50 milyon dolar çaldırdığını geçtiğimiz hafta bildirmiştik. Whale Alert, son zamanlarda hacker tarafından bir cüzdandan diğerine taşınan ve Upbit’ten çalınan 37 milyon dolar tutarındaki veriyi yayınladı.

Binance’in CEO’su CZ, Upbit’ten çalınan ve Binance’a gelen tüm fonların derhal dondurulacağına dair söz vermişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Son Dakika Ripple Haberleri: XRP’den Tarihi Rekor, Dev Borsa Entegrasyonu ve Daha Fazlası…

Coin Ajans

Stellar DEFI platformuna yatırımda bulundu

Coin Ajans

UpBit’ten Çalınan Ethereum’lar Tekrardan Harekete Geçti

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası