CoinAjans.com
Kriptopara Haber

18 Mart Ripple analizi: XRP için teknik göstergeler ne diyor?

kripto para haber coinajans

Son birkaç gün içerisinde 12 sentin altına inerek ayı görünümünü iyiden iyiye sürdüren Ripple, küçük bir toparlanma göstererek 14 sent civarına yerleşti. XRP son günlerde adeta bir asansör gibi, bir aşağı bir yukarı hareket ediyor.

16 Mart’ta, para birimi fiyat eğilimi konusunda çok aşağı yönlü bir tutum sergiledi. Koronavirüs nedeniyle 13 Mart’taki büyük fiyat çöküşünden sonra neler olacağı büyük bir merakla bekleniyordu. XRP fiyatı, 12 sente dik bir şekilde düşmeden önce 15 sentin biraz üzerine çıktı.

Kripto para, dün %18’lik bir artışla kademeli olarak toparlandı ve burada tekrar 15 sentin üzerine çıkmayı başardı. Bu fiyat hareketi önde gelen XRP yatırımcılarının bakışını da değiştirmesine sebep oldu. Bunlardan biri de Jeff Hardy idi:

Ancak XRP fiyatı bu dikkat çeken fiyat artışının ardından 15 sentin üzerinde uzun süre kalamadı.

18 Mart Ripple analizi: XRP için teknik göstergeler ne diyor? 3

XRP’nin fiyat eğilimi 50 günlük SMA çizgisinin altına düşmek üzere. Ancak uzun vadeli SMA çizgisi kısa vadede olumlu bir faz gösteriyor. Bu arada MACD grafiği yükseliş bölgesinde ancak yakında düşüş eğilimi gösterebilir.

18 Mart Ripple analizi: XRP için teknik göstergeler ne diyor? 4

Kripto para ayrıca 200 günlük EMA hattının altına düştü. Bu durum hayli olumsuz. Aynı zamanda, Bollinger bantları biraz açıldı ve orta derecede bir volatilite seviyesi olduğunu gösterdi. RSI 30’a yaklaşıyor, bu da yakında aşırı satım bölgesine girilebileceğini gösteriyor.

cryptonewsz

Eski Avrupa Merkez Bankası Genel Müdürü’nden şaşırtıcı Bitcoin açıklaması


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

1.15 milyar dolarlık kripto para vurgununun kilit isimleri hapsi boyladı

Bitcoin Büyücüsü Şubat Ayındaki Tahmini İle Başarılı Olacak Mı?

Coin Ajans

Çin dijital yuan denemelerini hızlandırıyor: Pekin’de 10 milyon token daha dağıtıldı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası