CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

19 Bin Doları Kıran Bitcoin İçin Sırada Hangi Seviyeler Var?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Bitcoin ve tüm kripto para piyasası, geçtiğimiz birkaç gün boyunca yoğun bir yükseliş trendinin eşiğine geldi.

Boğalar, kripto para birimini agresif bir şekilde yükseltirken, BTC şu anda 19.000 $’lık direnç seviyesini geçiyor.

Buradaki satış baskısının oldukça yoğun olduğu kanıtlandı. Bu da fiyatın teknik olarak bu seviyenin üzerine çıkmasına neden oldu.

Kripto para birimi uzun bir süre 19.000 $’ın üzerinde kalabilirse, bu durum, token için yukarı tarafın yakın olduğunun bir işareti olabilir.

Bir trader şimdi endişelenmek için bir neden olduğunu belirtiyor ve bir kilit seviyenin potansiyel olarak %30’un üzerinde düşüşü tetikleyecek bir büyüteç gibi davrandığını vurguluyor.

Bitcoin ve toplu kripto piyasası net ve sağlam bir boğa piyasasında. Satıcılar, sadece birkaç kısa süreli geri çekilme ile karşı karşıya olduğu için, son trendini kontrol edemediler.

Her düşüşün böylesine agresif satın alma baskısıyla karşılanması gerçeği, yakın vadede ciddi bir yükselişin yakın olabileceğine işaret ediyor.

BTC, tüm zamanların en yüksek seviyelerinde kesinlikle bir dirençle karşılaşacak olsa da, perakende “FOMO” devreye girdiğinde buradaki satış emirlerini aşma ihtimali yüksek.

Bir trader, herhangi bir önemli ralli gerçekleşmeden önce BTC’nin bir temel teknik seviyeyi yeniden test etmesi gerekebileceğini belirtiyor.

Bitcoin ATH’ye Daha Çok Yaklaştı

Bitcoin şu anki fiyatı olan 19.200 $ seviyesine gelerek %4’ün biraz üzerinde artış yaşadı. Bu, son birkaç saattir BTC’nin işlem gördüğü yer.

Satıcılar henüz yoğun bir satış yapmadığından, bu fiyat seviyesinin üzerinde oldukça istikrarlı görünüyor.

Bu, daha fazla yükselişin yakın olduğunu gösteren olumlu bir işaret olabilir ancak 19.000 $’ın üstündeki bölgede tüm zamanların en yüksek seviyelerinin etrafındaki satış baskısı, kesin bir reddedilme görmesine neden olabilir.

Analiste Göre Bir Geri Çekilme Söz Konusu

Bir trader, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerinin üzerine çıkmadan önce 200 günlük MA’sını test etmesi gerekebileceğine inanıyor.

Bu, önümüzdeki günlerde ve haftalarda 13.000-15.000 $ gibi düşük bir seviyenin yakın olabileceği anlamına gelebilir.

Bitcoin

Önümüzdeki birkaç gün, bu geri çekilmenin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği veya BTC’nin parabolik ilerlemesine daha yüksek seviyede devam edip etmeyeceği konusunda fikir verebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Tarih Bile Verdi! İşte Ünlü Kâhin’in Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Altcoin Tahminleri

İşte Başarılı Analist ve Trader’ların Kısa Vadeli Bitcoin Tahminleri

5 Aralık BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, LINK, DOT, ADA, BNB ve XLM Fiyat Analizi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası