CoinAjans.com
Kriptopara Haber

19 Mart Ripple analizi: XRP 15 sentin üstünde kalmaya çalışıyor

kripto para haber coinajans

Devam eden koronavirüs pandemisi, diğer finansal varlıklarla birlikte son zamanlarda kripto pazarında da önemli bir rol oynadı. Şu anda, kripto piyasası hâlâ son düşüş eğiliminden çıkmadı ve yılın başından bugüne bakıldığında XRP’nin büyük destek seviyelerini kırdığı görülüyor.

Kripto para birkaç gündür daha derin bir düşüşün önüne geçmiş gibi görünüyor ancak güvenilir bir iyileşme henüz yakın görünmüyor. XRP 2020’ye hafif bir yükseliş notu ile giriş yapmıştı ve şubat ayı ortasında 33 senti aşmayı başarmıştı.

19 Mart Ripple analizi: XRP 15 sentin üstünde kalmaya çalışıyor 3

Teknik göstergeler Ripple (XRP) için ne gösteriyor?

Bu ay ise koronavirüs fiyat düşüşünü yoğunlaştıran trendi tetikledi. Kripto paraların çoğu, tıpkı XRP gibi anahtar desteklerinin çok altına düştü ve hâlâ hızlı bir iyileşme öngörülmüyor.

XRP birkaç gün önce 13 dolarda bir destek seviyesi buldu. Ayrıca,13 doların altında birkaç kapanış oluşturmuştu. Kripto para şimdi 15 sentin üzerinde istikrar kazanmaya çalışıyor. Bollinger bantları açıldı, bu da piyasanın tekrar dalgalı bir aşamadan geçebileceğini gösteriyor.

Bu arada, kısa vadeli SMA hattı uzun vadeli SMA hattının altında düşüş eğilimi kaydediyor. RSI şu anda hiçbir ekstremite olmadığını ifade eden 40 seviyesini gösteriyor.

19 Mart Ripple analizi: XRP 15 sentin üstünde kalmaya çalışıyor 4

Bugün, Ripple kısa vadeli bir yükseliş trendi başlattı ve 15 sentin üzerine çıktı. Söz konusu toparlanma bozulmadan kalırsa XRP 0,16 doların üzerinde direnç görebilir.

Burada %50 ile %61,80 arasındaki Fib seviyelerinin aktif bir destek seviyesi olarak hareket etmesi muhtemel. Ayrıca kripto para 200 günlük EMA hattının üzerinde rahatça işlem görüyor.

cryptonewsz


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Her şey için tek zincir: 2021’de Polkadot için sırada ne var?

XRP Fiyatı Hızla Yükselmeye Devam Ediyor

Coin Ajans

Bitcoin’in mucidi, yeni filmde NSA tarafından kaçırılıyor, işkence görüyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası