CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

2.500 Dolarlık Son Bitcoin Çöküşünü Bilen Ünlü CEO, BTC’de Bu Seviyelere İşaret Etti!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin bugün yüzde 27’nin üzerinde değer kaybederek son 7 yılın en kötü günlük düşüşünü gördü. Bu beklenmedik çöküşü çeşitli nedenlere bağlayan uzman ve analistler var, ancak genel olarak coronavirüs paniğinin keskin selloff’u tetiklediği öne sürülüyor. Popüler analist ve yatırımcılar bu beklenmedik piyasa çöküşü karşısında şaşkınken başarılı tahminlere imza atan BitMEX CEO’su Arthur Hayes, son BTC çöküşünü bilen kişi olarak tarihe geçti.

Bitcoin
son 7 yılın en kötü günlük düşüşünü gördü

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) kısa süre önce büyük bir çöküş yaşadı ve tüm piyasayı ayı trendine soktu. BTC günlük açılış fiyatı olan 7.850 dolar seviyelerinden bazı borsalarda 5.000 dolar seviyelerine kadar kaydı. Bitcoin’deki benzeri görülmemiş büyük selloff neredeyse tüm kripto paraların 2020 kârlarını sildi. Yatırımcılar beklenmedik Bitcoin düşüşü karşısında ciddi zararlar yaşadı. Ancak daha önce Bitcoin ve Ethereum tahminleri doğru çıkan BitMEX CEO’su Arthur Hayes, fiyat düşüşünden birkaç saat önce son çöküşü doğru öngörerek tarihe geçti.

Bitcoin fiyatının 2.000 – 3.000 dolar aralığına gerileyebileceğini öne sürmüştü ve Bitcoin, Kasım ayının ikinci haftasında 6.000 dolar seviyelerinden 3.200 dolara kadar geriledi. Ayrıca ünlü CEO, Ethereum’un 100 doların altına düşeceğini de iddia etti.

“İşte Piyasa Çöküşünün Ortasında En Çok Kaybeden Altcoin’ler” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

5’ten Fazla Tahmini Tutan Bitcoin Ustası: Büyük Fon Dalgası Geliyor!

Önceki 10 Tahmini Doğru Çıktı: İşte Bitcoin, Ethereum ve Ripple’ın Bu Hafta Göreceği Seviyeler

“Bitcoin 2021 Aralık Öncesi 100-288 Bin Dolar Bandını Görecek!”: Ünlü Analist “Plan B”den İddialı Açıklama

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası