CoinAjans.com
Kripto Analiz

2 Ocak Bitcoin Cash (BCH) ve IOTA fiyat analizi

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin Cash, grafikte bir yükseliş üçgen modeli oluşturdu ve 326 dolarlık destek seviyesini test ettikten sonra yukarı yönlü bir hareket görebilir. IOTA ise bir aralıkta işlem görüyor ve kısa vadede her iki yönde de ivme kaybetmiş gibi görünüyor.

Bitcoin Cash (BCH) fiyat analizi

2 Ocak Bitcoin Cash (BCH) ve IOTA fiyat analizi 5

Bitcoin Cash, 4 saatlik grafiklerde azalan bir üçgen modeli oluşturdu. Bu model genellikle fiyatların yükselişiyle devam ediyor ve böyle bir gelişme önümüzdeki günlerde BCH için 375 dolarlık bir hedef sunabilir.

Üçgenin altında bir kapanış, fiyatın 326 dolarlık destek seviyesini test ettiğini görecek. Bu destek seviyesi kırılırsa, BCH için aşağı yönlü güçlü bir hareket beklenebilir ve aşağı yönlü bir hedef 315 dolar olabilir.

RSI, momentumun nötr olduğunu, ancak 50 değerinin altına düştüğü ve 45’te durduğu için BCH için düşüş tarafına doğru kaydığını gösterdi.

Bu nedenle izlenecek önemli seviyeler, destek olarak 333 ve 326 dolar seviyeleri ve yukarı yönde bir hareket için 345 doları geçen bir kırılma.

IOTA fiyat analizi

2 Ocak Bitcoin Cash (BCH) ve IOTA fiyat analizi 6

IOTA, 0,3 dolar direnç ve 0,28 dolar destek aralığında işlem yapmaya devam ediyor. Aralığın orta noktasında, 0,29 dolarda.

OBV, IOTA’nın arkasında yükselen satış hacmini göstermek için düşük zirveler kaydetti. Awesome Osilatör momentumun ne boğaları ne de ayıları desteklediğini gösterdi. Aralıkta bir kırılma olmadıkça bunun değişmesi olası değil.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Cardano fiyat analizi: ADA için beklenen yön ve önemli seviyeler

Ethereum ve Elrond fiyat analizi: Rekor kıran ETH yükselmeye devam edecek mi?

Chainlink, STEEM, Maker fiyat analizi: 02 Şubat

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası