CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

2 Usta Analist: Bitcoin’in Haftalık Grafikleri Bu Seviyelere İşaret Ediyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), geçen haftanın ortasında belirlenen 16.000 dolarlık yüksek seviyelerden bu yana düştü. Bu düşüşe rağmen, analistler kripto para biriminin yukarı yönlü bir eğilimde kaldığına inanıyor. Analistler, Bitcoin’in hala orta vadeden uzun vadeye kadar temel destek seviyelerini elinde tuttuğunu gösteren “uzun vadeli grafiklere” işaret ediyorlar.

Cheds: Bitcoin uzun vadeli zaman diliminlerinde yükseliş pozisyonunda kalıyor!

Cheds isimli usta analist, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, haftanın yüksek seviyelerinden düşüşe rağmen Bitcoin‘de boğa olduğunu söyledi. Analist, Bitcoin’in daha uzun vadeli bir zaman diliminde yükseliş pozisyonunda kaldığını belirtiyor. Söz konusu analist, Bitcoin’in bir haftalık Bollinger Bantları’nın üst seviyesinden çıktığını gösteren aşağıdaki grafiğe işaret ediyor. Bu analiste göre, Bitcoin’in son iki yılda yaşadığı makro konsolidasyonda kesin bir kırılmaya işaret ediyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC analizi: Bitcoin haftalık olarak üst üste 5. yeşil mum üzerinde çalışıyor, ancak daha da önemlisi Temmuz 2019 kümesinin üzerinde ikna edici bir kapanış.

2 Usta Analist: Bitcoin’in Haftalık Grafikleri Bu Seviyelere İşaret Ediyor! 4

Raoul Pal: İki direnç kaldı, 14.000 ve sonra 20.000 dolar!

Bu tahmin, kripto para birimi makro bazda 14.000 dolarlık bölgeyi tuttuğu sürece, tüm zamanların en yüksek seviyelerini veya en az 20.000 doları göreceğini söyleyen diğer analistlerin analizleri ile uyumlu. Real Vision CEO’su ve Wall Street emektarı Raoul Pal geçtiğimiz günlerde şunları söyledi:

Bitcoin grafiklerinde kelimenin tam anlamıyla sadece iki direnç kaldı: 14.000 ve sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000. En geç gelecek yılın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyelerini bekliyorum.


2 Usta Analist: Bitcoin’in Haftalık Grafikleri Bu Seviyelere İşaret Ediyor! 5

Bitcoin’in performansı o kadar baskın ve o kadar kapsamlı ki her bir varlık anlatısını kurutup tükürecek. Kariyerimde daha önce herhangi bir başka varlığa sahip olmanın neredeyse hiç mantıklı gelmeyeceği bu kadar baskın bir ticaret görmedim. Makro, teknoloji, demografi ve toplumsal gerginliklerin tümü bunu destekliyor ve piyasalardan gelen kesin cevap: Bitcoin!

Raoul Pal, Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda 1.000.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin fiyat manipülasyonlarını engellemenin sadece 1 yolu var TAKİP ET

Bitcoin vadeli primleri zirve yaptı! Neyse ki piyasa çakılmadı! TAKİP ET

Coinajans.com

Charles Hoskinson, Bitcoin ile ilgili kritik açıklamalarda bulundu: “BTC’nin en büyük sorunu…”

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası