CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

2 Usta Trader, Bitcoin Fiyatını Analiz Etti! İşte Sonuçlar…

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dünyaca ünlü trader Luke Martin, Bitcoin’in 20.000 dolarlık psikolojik seviyenin üzerine çıkma konusundaki yetersizliğini yorumluyor. Ayrıca Luke Martin, Alameda Research analisti Sam Trabucco’nun önemli tahminlerini aktarıyor.

Son günlerde Bitcoin sabahları yükseliyor! İşte nedeni…

Dünyaca ünlü trader Luke Martin, yeni analizinde kurumların Bitcoin satın aldığını ve ABD saatlerinde fiyatı yükselttiklerini gösteren çok sayıda kanıt olduğunu söylüyor. Luke Martin, BTC’nin son haftalardaki genel fiyat trendini analiz eden Alameda Research analisti Sam Trabucco’nun son yorumlarını aktarıyor. Sam Trabucco konuya yönelik şunları söylüyor:

ABD saatiyle hafta içi son birkaç güne gidersek, bir tür öngörülebilir model var. Şimdiye kadar herkes anlatıyı biliyor. BTC, kurumsal yatırımcılar ve ABD’deki diğer kuruluşlar tarafından satın alınmaya başladı. Yani BTC sabahları yükseliyor! Mantıklı. Ancak dünyanın bu kalıbı anladığını varsayalım. Bundan önce yükselmeyecek mi? Bu etkiyi haftanın önceki günlerinde görmüş olsak da Asya günündeki BTC rallisi bana ABD gününde ne bekleyeceğimin net olmadığını gösteriyor. Çünkü belki de tüm etki çoktan gerçekleşti ve ABD halkı satın almayacağını söylüyor…

Birdenbire insanlar ‘Neden o ABD’li alıcıyı önden yönetmiyorum?’ dediler. Ve bu olmaya başladı. Asya işlem saatlerinde, trader’lar bu alıcıyı önden yönetmeye başladı. Çok heyecanlandılar. İnsanlar kaldıraçla long işlemler açmaya başladılar ve fiyat bu alıcının önüne geçtiğinde işler çöktü. Çünkü biz gerçekten hiçbir satın alma baskısı olmadığını gördük.

2 Usta Trader, Bitcoin Fiyatını Analiz Etti! İşte Sonuçlar… 5

Sam Trabucco, şimdi Bitcoin’de neler beklediğini açıklıyor

BTC’nin 18.000 dolarlık düşük bölgeye çekilmesiyle Sam Trabucco, aynı modelin geri dönmesini beklediğini söylüyor. Sam Trabucco konuya yönelik şunları söylüyor:

Değeri ne olursa olsun, piyasalar açıkça soğumuş olsa da fiyat çok düştüğünde geçen haftadaki aynı davranışın geri dönmesini bekliyorum. Çok fazla yükseldi… Şimdi düşük ivme bölgesindeyiz. Çoğunlukla yakınlardaki birçok tasfiye zaten gerçekleşmiş olduğundan… Bu yolculuk nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın, sanırım bir şeye güvenebiliriz: Engebeli olacak. Tamam, belki ikinci bir şeye de güvenebiliriz: Tasfiyeler söz konusu olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Ad

2 Usta Trader, Bitcoin Fiyatını Analiz Etti! İşte Sonuçlar… 8

Coinbench.com

Gather all the information you need at one page: read official updates first, save news, track prices.

Start now

İlgili Haberler

Bitcoin 0’a mı Gidiyor? İşte Binance CEO’sundan Dev BTC Tahmini

Coin Ajans

Dünyaca Ünlü Analist: Bitcoin Herkesi Şoke Edecek! Ethereum ise Bu Seviyeleri Patlatacak

Bitcoin, 22.00 doların altını gördüğünde 789 milyon dolar tasfiye edildi. İşte düşüşün 3 olası nedeni

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası