CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

2018’deki çöküşü bilen analistten yepyeni Bitcoin tahmini geldi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Fiyatın ilk kez 19.000 doları aştığı boğa koşusunun ardından 2018’de Bitcoin çöküşünü doğru bir şekilde tahmin etmesiyle ünlü trader Peter Brandt, BTC’nin tabloları üzerine yeni bir analiz yayımladı.

Analiste göre Bitcoin birkaç ay içerisinde 42.000 dolara fırlayabilir

Brandt Twitter’da, Bitcoin’in parabolik bir rallinin ortasında olduğuna inandığını belirtti ve amiral gemisi kripto para biriminin fiyat performansını gösteren bir grafik yayımladı. Grafik BTC’nin Şubat 2021’e kadar 42.000 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor.

Brandt, bununla birlikte parabolik hareketin bir noktada kırılmasını beklediğini, bunun da kripto para biriminin fiyatının yakında bir düzeltmeyle karşılaşacağı anlamına geldiğini belirtti.

Trader’ın sözlerine göre bu düzeltme, bir yıldan kısa bir süre içinde 3.400 dolara düştüğümüz 2018 senesindeki gibi olmayacak. Bitcoin yakın gelecekte bir düzeltme ile karşılaşırsa bu önemli olabilir.

Brandt: “Gerçeğe odaklanın.”

Bu düzeltmenin altcoin piyasalarının yükselmesi için bir fırsat olup olmayacağı sorulduğunda Brandt, kullanıcıya “önemsiz paraları unutmasını” ve bunun yerine “gerçek şeye” odaklanmasını söyleyerek doğrudan yanıt verdi. Pazara neyin satış baskısı getirebileceği konusunda Brandt, potansiyel vergi yükümlülüklerine işaret etti.

Bu hafta Newton Advisors’ın kurucusu ve başkanı Mark Newton, BTC’nin grafiklerinin “orta vadede oldukça yükseliş eğilimi gösterdiğini” söyledi, ancak BTC’nin mevcut boğa koşusunun göreceli gücü olmasına rağmen Ocak ayında zirve yapabileceğini gösterdiğini kaydetti. Endeks kurumsal yatırımcılardan artan ilgiyi gözler önüne seriyor.

Bu ayın başlarında Brandt, önemli fiyat düzeltmeleri potansiyelini görmesine rağmen boğa koşusunun bitmediğine inandığını da açıkça belirtmişti.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

“Bitcoin’deki düşüşün nedeni belli oldu” TAKİP ET

Coinajans.com

Tanınmış CEO’dan 2021 sonu için umut dolu Bitcoin tahmini!

“Büyük Felaket Geliyor!”: İşte Dünyaca Ünlü Analistten Ekonomi ve Bitcoin’e Yönelik Tahminler

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası