CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

2019 ve 2020 Bitcoin Tahminleri Tutan Analistten Son Dakika BTC Tahmini!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin’in 2019 ve 2020 fiyat hareketlerini doğru öngören birkaç analistten biri olan Dave the Wave, BTC’nin başka bir düzeltmeden önce yükseleceğini söylüyor.

Dave the Wave: Geri
çekilmeden önce Bitcoin 9.500 dolara çıkacak

Bitcoin tahminleri tabiri caizse “nokta atışı” tutan usta kripto para analisti Dave the Wave, Twitter’daki 25.000 takipçisine, önde gelen kripto para biriminin 2018’in sonlarına kadar inen bir üçgende kaldığına inandığını söylüyor. Bu senaryoyu takiben, başarılı analist Mart ve Mayıs ayları arasında BTC’yi 8.300 dolara getirebilecek başka bir satıştan önce kısa süreli bir sıçrama bekliyor.

Bitcoin’in fiyat hareketlerinin başlangıcını doğru bir şekilde öngördü. Analist Bitcoin’in 2019’un sonunda 6.000 doların biraz üzerinde bir fiyatla fiyatlandırılmasını bekledi ve bu gerçekleşti. BTC, Aralık ayında yıllık en düşük 6.425 dolara ulaştığından, tahmininin şaşırtıcı derecede doğru olduğu ortaya çıktı.

“İddialı Tahmin: Bu Altcoin Yeni Zirvelere Doğru Patlamanın Eşiğinde!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin Piyasa Hakimiyeti Yükselirken Altcoin’ler İçin Felaket mi Geliyor?

Bu Ülke Neden Bitcoin Kabulü İçin Hazırlanıyor?

Madenciler bir bir kepenk indiriyor! Bitcoin tehlikede mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası