CoinAjans.com
Altcoin

2019’a Yüzde 2.136’lık Artışla Damga Vuran Altcoin, Fırladı!

Kriptokoin.com – Popüler bir altcoin olan EDUCare (EKT), 2018 Ocak’ının ortasında altcoin boğa koşusu sırasında piyasaya girdi ve şimdiye kadar olan tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Ancak bir boğa piyasasında doğan çoğu kripto para gibi, EKT fiyatı da aşağı yönlü eğilime başladı. Kripto para daha sonra 2018’in geri kalanında diğer altcoin’ler gibi değerinin %99’unu kaybetti. Ancak kripto para 2019 yılınının başından beri güçlü yükseliyor ve bugün de altcoin yüzde 45’in üzerinde artış kaydetti.

FairSpin

2019’da yüzde 2.136 oranında artış gören altcoin bugünde güçlü yükseldi

2018 Ocak’ının ortasında piyasaya giren EDUCare (EKT), bugün ABD doları karşısında yüzde 46 oranda ciddi bir artışa işaret ettiği için günlük olarak en önemli kazanan kripto para oldu. Kripto para birimi BTC’ye karşı da %30’un üzerinde arttı ve 120,4 milyon dolara varan bir piyasa değerine sahip. EDUCare, kullanıcılara çok zincirli bir mimariye dayanan bir kamu zinciri ekosistemi sunar.

Diğer altcoin’ler gibi EKT’de altcoin boğa piyasasında şimdiye kadar olan tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Ancak çoğu kripto para gibi, EKT fiyatı da ciddi değer kaybetti ve altcoin 2018’in geri kalanında ATH’den %99 oranında aşağıda fiyatlandırıldı. Ancak 2019 yılının başından bu yana, Ethereum merkezli çok zincirli platform diğer kripto paralara ateş açmaya başladı. Kripto paranın fiyatı, 2019’da 0,0076 dolardan 0,17 dolara yükseldi ve EKT Ocak ayından bu yana %2.136 artış gördü. Ayrıca altcoin bugün de güçlü yükselerek yatırımcılarını sevindirdi.

StormGain

EDUCare (EKT) bir günlük grafik

EDUCare (EKT) piyasasının tüm grafiği
EDUCare (EKT) piyasasının tüm grafiği

EDUCare (EKT) nedir?

EKT Universal Points, EKT, DPOS + Paxos konsensüsünü temel alan bir DApp geliştirme platformu olarak konumlandırıldı ve multi-chain, multi-consensus, yüksek performanslı bir halka açık Blockchain’dir. EKT tarafından sağlanan akıllı sözleşme geliştirme dili AWM ve çalışma zamanı ortamı AWM VM ile geliştiriciler kolayca eksiksiz bir DApp geliştirebilirler.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Vertcoin yüzde 51 saldırısı yedi – Yine!

Coin Ajans

İşte Bitcoin, Ethereum ve Ripple’ın 2020’de Nasıl Performans Göstereceği

Coin Ajans

Popüler Altcoin’in Ağı Durdu: Hiçbir İşlem Yapılamıyor! Sebebi Nedir?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası