CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

2020 DeFi tabanlı kripto para yatırım fırsatları TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Yatırımcılar kripto para yatırım fırsatları için DeFi platformlarına mutlaka göz atıyor. DeFi platformlarında olağan üstü canlılık yaşanıyor.


Kripto para yatırım fırsatları

Kripto para piyasaları 2017-2018 döneminde yaşanan çılgınlığın benzerini bu sıralar DeFi platformlarında yaşıyor. DeFi platformlarının tokenlarında canlı bir talep ve fiyat artışı yaşanıyor. Örneğin daha yeni piyasaya sürülen DeFi tokenı Compoud, kısa sürede kripto para piyasalarında top 20’ye girebildi.

DeFi platformlarında tutulan kripto para büyüklüğünün toplam miktarı 1.5 milyar doları geçti.

kripto para yatırım fırsatlarıDeFi platformlarında işlem gören en popüler 10 DeFi tokenını aşağıda görüyoruz. En popüler 10 DeFi  tokenının 9’u Ethereum blockchain’inde işlem görüyor.

koinmedya_brave

kripto para yatırım fırsatları

Yukarıdaki listede işlem gören tokenlar içerisinde Compound, Aave ve Synthetix oldukça dikkat çekiyor.

Compound

Çiçeği burnunda kripto para Compound, yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap sıralamasında top 20’de işlem görüyor. CoinMarketCap’te Comp token, sadece 7 gündür işlem görüyor. Bu kadar kısa sürede Compound, yaklaşık 1 milyar dolarlık piyasa büyüklüğüne ulaştı.

koinmedya_brave

kripto para yatırım fırsatlarıSon günlerde Coinbase Pro ve FTX gibi büyük borsaların Compound’ı destekleyeceğin açıklamasının ardından Compound fiyatları uçuşa geçti.

Lütfen Bkz: Ethereum alım-satım rehberi: Ethereum nasıl satın alınır? Ethereum yatırım ve Ethereum geleceği beklentileri

Aave

Aave (Ghost, hayalet) DeFi plarformu, kripto paralar üzerinden kredi verme ve kredi alma, kripto para satışı gibi birçok işlemin yapılmasına imkan sağlıyor. Bu platformdaki işlemler Aave tokenı üzerinden gerçekleşiyor.

Aave (LEND), CoinMarketCap’te 48’inci sıradan ve 13.3 cent’ten işlem görüyor.

Synthetix

CoinMarketCap’te 60’ıncı sıradan işlem gören Synthetix (SNX) token, 1.57 dolardan işlem görüyor.  SNX platformu, diğer DeFi tokanları gibi kripto para yatırımcılarına merkezi bir arayıcıya ihtiyaç duymadan işlem yapmalarına imkan sağlıyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Arzdaki daralma Bitcoin’i 20 bin dolara taşıyabilir mi? TAKİP ET

Bu yıl hangi yatırım aracı daha fazla kazandırdı? TAKİP ET

Kurumsal yatırımcı Bitcoin short emir girmeye başlarsa ne olur? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası