CoinAjans.com
Cardano Haberleri

2020 kripto para tahmini: Eylül ve Aralık beklentisi TAKİP ET

cardano haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Finder.com’un düzenlediği panelde üst düzey 28 yönetici ve akademisyenin 2020 kripto para tahmini ve Eylül ve Aralık beklentisi için haberimizin içeriğine göz atınız.


2020 Bitcoin fiyat tahmini: Eylül ve Ocak beklentisi

Finder.com’un düzenlediği panele kripto para piyasalarından ve üniversitelerden önemli isimler katıldı. Bu isimlere yöneltilen ankette 2020 yılı Bitcoin ve kripto para beklentileri soruldu. Panelistlerin 2020 Bitcoin fiyat tahmini: Eylül ve Aralık beklentisi için linke tıklayabilirsiniz. Bu haberde 2020 kripto para tahmini ve Eylül ve Aralık ayı beklentilerine göz atacağız.

Kripto para piyasalarında faaliyet gören işletmelerden ve üniversitelerden isimler katıldı. Örneğin Digital Capital Management, Coinmama, Messari, Celsius Network, eToro, Finder.com, Panxora, BlockFi ve ConsenSys gibi şirketten yöneticilere panele katıldılar ve ankete cevap verdiler. Elde edilen sonuçlar şu şekilde:

  • Eylül 2020 ve Aralık 2020 Ethereum fiyat tahmini ortalaması

Katılımcılara Eylül 2020 ve Aralık 2020 dönemi Ethereum fiyat tahmini soruluyor. 28 kişiden alınan tahminlerin ortalaması:

koinmedya_brave

Eylül 2020: 257 dolar.

Aralık 2020: 333 dolar.

  • Sizce kurumsal yatırımcılar kripto paraları 2019’a kıyasla meşru bir yatırım aracı olarak görüyor mu?

Bu soruya katılımcıların %79’u evet cevabını veriyor.

  • 2020 kripto para tahminiEthereum 2.0 çalışmaları hakkında endişeleriniz var mı?

Bu soruya katılımcıların %23’ü Ethereum 2.0 güncellemesi konusunda endişeli. %38.5’i ise herhangi bir endişe taşımıyor. %38.5’lik gibi büyük kesim Ethereum 2.0 konusunda kararsız.

koinmedya_brave

2020 kripto para tahmini 2020 kripto para tahmini: Eylül ve Aralık beklentisi

  • Katılımcılara Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki gelecek algıları soruluyor: Yani beklentileri pozitif mi negatif mi?

Verilen cevaplara göre katılımcıların en pozitif beklentide oldukları kripto para Bitcoin (%75). Bitcoin’i ise %68’ile Ethereum takip ediyor. Bu iki kripto paradan başka %50’yi geçen yok.

2020 kripto para tahmini 2020 kripto para tahmini: Eylül ve Aralık beklentisiKatılımcıların en negatif kanıda oldukları kripto paralar ise %63 ile Ripple ve Bitcoin Cash.

Aşağıdaki grafikte ise katılımcıların Nisan ve Temmuz aylarından seçilmiş 11 kripto para için psikolojik tutumlarındaki değişimi görüyoruz. Bitcoin’e yönelik pozitif algı %17 artış gösteriyor ve Ethereum’a yönelik pozitif algı ise %14’lük artış gösteriyor.

2020 kripto para tahmini 2020 kripto para tahmini: Eylül ve Aralık beklentisiNegatif tutumun en çok yükseldiği kripto para ise %16 ile Ripple’ın XRP’si

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Japonya’nın Huobi token açıklaması fiyat artışını tetikleyebilir TAKİP ET

Dünya’nın DeFi Merkezi Polkadot mu oluyor? TAKİP ET

Cardano Shelly testnetini 12 Kasım’da çıkarabilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası