CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

2020 Tahminleri Nokta Atışı Tutan Analist: Bitcoin’de Bu Uçurum Seviyeleri Yakın!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Tüm kripto piyasası bugün, Bitcoin’in bu sabah erken saatte 7.800 dolara kadar keskin bir hareketle yönlendirdiği dikkate değer bir yükseliş yaşadı. Bu hamle, çoğu büyük altcoin’in yükselmesine neden oldu ve toplu pazarın gücü büyümeye devam etti. Bu hareketi izleyen zamanda Bitcoin‘in fiyatı 7.500 doların altına düştü ve tekrar toparlandı. Analistlerin şimdi yakından izlediği kritik bir seviye var. Önümüzdeki günlerde ve haftalarda BTC’nin bu seviyeye nasıl tepki vereceği, tüm kripto pazarının bir sonraki trendini belirleyebilir.

Popüler analist: Bitcoin tarihsel bir seviyeyi test ediyor

Bugün piyasa çapında görülen yükseliş, lider kripto para biriminin 7.800 dolara kadar yükselmesi, Ethereum, XRP ve neredeyse tüm diğer altcoin’lerin ivmelenmesini sağladı. Altcoin’ler, son zamanlarda Bitcoin ile inanılmaz derecede yakın bir korelasyon oluşturdu. Kripto paralar yükseliş trendleri sırasında BTC’den biraz daha iyi performans gösteriyor ve düşüş trendleri sırasında daha düşük performans gösteriyor.

2020 Tahminleri Nokta Atışı Tutan Analist: Bitcoin’de Bu Uçurum Seviyeleri Yakın! 5

Bu korelasyon, kripto pazarının kaderinin Bitcoin’in bir sonraki hareketine bağlı olduğu anlamına gelir. Twitter’daki popüler bir kripto analisti son paylaşımında bu kritik düzeyden bahsetti ve 7.500 dolarlık bölgenin 2019 ve 2020 boyunca birçok kez önemli olduğunu kanıtladığını vurguladı:

2019’dan beri en büyük önem seviyesi 7.500 dolarda oldu. Bu seviyenin üstünde: eğilim çok yükseldi. Altında: eğilim çok düştü (büyük girişler sağladı). Şu anda BTC bu seviyenin üstündeki suları test ediyor. Heyecan verici şeyler olablir.

2020 Tahminleri Nokta Atışı Tutan Analist: Bitcoin’de Bu Uçurum Seviyeleri Yakın! 6

Tahminleri tutan DonAlt: Bitcoin 4.700 dolara kayabilir!

Analiste göre BTC’nin bu seviyeye nasıl tepki vereceği, kripto pazarının bir sonraki adımda nereye yöneleceği üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak. Bugünkü yükselişin devam edeceğine dair bir kanıt yok, çünkü Bitcoin Mart ayının en düşük seviyesi olan 3.800 dolardan yükseldiğinde ortaya çıkan trendin devam ettiğine işaret etti. Ayrıca bu yükseliş eğilimi uzun sürmeyebilir ve BTC kısa süre içinde kripto pazarında önemli bir düşüş görülmesine yol açabilir. Bitcoin tahminleri tutan usta analist DonAlt, 28 Mart’taki 6.100 doları bildi.  

2020 Tahminleri Nokta Atışı Tutan Analist: Bitcoin’de Bu Uçurum Seviyeleri Yakın! 7

DonAlt, Ocak ayının başında Bitcoin’in %44’lük rallisini doğru bir şekilde belirledi ve 12 Şubat’ta BTC’nin 10.300 doların üzerine çıktığı zirveyi de başarılı bir şekilde öngördü. Bunun dışında analistin başka başarılı tahminleri de var. Bu analist kısa bir süre önce Bitcoin’in mevcut fiyat seviyesinin hemen üzerinde bulunan çoklu ağır direnç seviyelerini gösteren ve aşağı yönlü bir hedefin 4.700 dolar civarında olduğuna işaret eden korkunç bir grafik sundu. Analistin tahmini gerçekleşirse, Ripple, Ethereum ve diğerlerinin BTC’ye benzer şekilde bazı yoğun kayıplar görmesi muhtemel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Kimsenin Dokunmak İstemediği 800 Milyon Dolarlık Bitcoin Cüzdanı

Coin Ajans

İşte Dünyanın En Büyük Hedge Fonunun Kurucusundan Altın, Bitcoin ve Dolar Tahmini

Ethereum Bu Kilit Metrikte Bitcoin’i Yakaladı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası