CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

2020 Tahminleriyle Ünlenen Analist, Yeni Bitcoin, Ripple ve Ethereum Tahminlerini Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dünyaca ünlü kripto analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, yeni tahminlerini açıkladı. Usta analist, Bitcoin’in büyük yükselişinin henüz bitmediğini söylüyor. Ayrıca Michaël van de Poppe, Ripple ve Ethereum tahminlerini de paylaştı.

Michaël van de Poppe: Bitcoin’in haftalık kapanışına odaklandım!

Dünyaca ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, en iyi kripto para birimi 16.000 doları hedeflediği için gözünün BTC‘nin haftalık kapanışında olduğunu söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önümüzdeki haftalık seviyeye 16.000 dolar civarında yaklaşırken son saatlerde hızlanma gösteriyor. ABD hisse senetleri de son 36 saatte yaklaşık %7 (Nasdaq) yükseldikçe işlerini yapıyor. Bakalım BTC’nin 16.000 dolardan önce veya sonra nerede biteceğini görelim.

2020 Tahminleriyle Ünlenen Analist, Yeni Bitcoin, Ripple ve Ethereum Tahminlerini Açıkladı! 4

Usta analist: Bitcoin’de yeni ATH, 2021 yılının  birinci çeyreğinde olacak!

Analist, Bitcoin’in gelecek yılın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesini geçeceğini düşündüğünü ve bu arada sağlıklı düzeltmeler olabileceğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hesapların, BTC’nin buradan 20.000 dolara kolay bir gidişat sağladığını haykırması ilginç. Bunun tek seferde olduğunu görmüyorum. Yanlara doğru, düzeltici hareketler daha da güçlü bir hareketi besleyecek. Yeni ATH büyük olasılıkla 2021 yılının  birinci çeyreğinde olacak.

Michaël van de Poppe: Ethereum’un bir sonraki direnç çizgisi 450 dolarda

Michaël van de Poppe, yeni analizlerinde ETH’nin bir sonraki direnç çizgisinin 450 dolar olduğunu söylüyor. Analiste göre, sürdürülebilir bir ralliyi desteklemek için ETH’nin fiyatını 378 doların üzerinde tutması gerekiyor. Michaël van de Poppe’ye göre, ETH’de kritik seviye 368 ila 378 dolar arasında kuruldu.

XRP‘ye gelince analist, yatırımcıların kripto varlığının sürdürülebilir ivme kazanmasını beklemesi ve satın almadan önce 0,30 doları geçmesini beklemeleri gerektiğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

1900 Satoshi seviyesini geri alırsak, kesinlikle ilgilenirim. Bir sıçrama elde edersek ve tekrar aşağıya atlarsak ve bu seviyeyi burada (1660 satoshi’de) geri alırsak, bunun aynı zamanda bir yükseliş ayrışması yaşadığımız anlamına geleceğini ve bunun uzun bir girişi tetikleyeceğini tespit ediyoruz.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

8.000 ve 10.000 Doları Öngördü! Yenisi: Bitcoin Bu Seviyeyi Kıramazsa Yokuş Aşağı Gidebilir!

Kolombiya Hükümeti Kripto Para Alanını Yasal Zemine Kavuşturmak İçin Şirketlere Çağrı Yaptı

Milyar Dolarlık Şirket: Devasa Bir Servet Transferi Bitcoin ve Altcoin’leri Uçurabilir!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası