CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

2020’de Bitcoin’e fark atan 3 şahane kripto para projesi TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Bitcoin fiyatı bu yıl pozitif bölgede. Yine de 2020’de Bitcoin’e fark atan kripto paralar da var. Yılın başından bu yana olan yükselişi ise üç coinin BTC’yi geçtiğiniz görüyoruz.


2020’de Bitcoin’e fark atan kripto paralar

Bitcoin’in hakimiyeti yüzde 65’in hemen altında. Ama Pantera Capital’e göre bu durum değişecek ve daha fazla para altcoinlere akacak.

Altcoinler Bitcoin’i performans olarak geçmeye başlıyor. Özellikle de bankaların para basmaya devam ettiği bir ortamda. Kripto yatırım şirketi Pantera Capital’in araştırması böyle bir sonuca varıyor.

Pantera Capital’in Çarşamba günü yayımlanan Haziran raporuna göre, 2017’deki gibi büyük bir rallinin bir daha yaşanma ihtimali düşüş. Bu koruma fonuna göre, bir boğa piyasası döngüsünün ortasındayız ve gelecek yıla kadar da böyle devam edecek.

koinmedya_brave

2020 yılında Bitcoin’i artık performans olarak geçen Ethereum ve diğer kripto paralar var. Yatırım şirketine göre bu trend devam edecek.

İlgili – İşte, balinaların ısrarla yükselttiği 3 coin!

Şu an Bitcoin’in değeri bu yıl yüzde 34 yükseldi. Ancak Ethereum’un aynı dönemde yüzde 88 yükseldiğini görüyoruz. 0x ve Augur ise sırasıyla yüzde 98 ve yüzde 97 yükseldiler. Ripple’ın kripto parası ise piyasa değerine göre en büyük coinlerden biri olmasına rağmen bu yıl yüzde 2 düştü.

Bitcoin'e fark atan kripto paralar da var. Yılın başından bu yana olan yükselişi ise üç coinin BTC’yi geçtiğiniz görüyoruz.

koinmedya_brave

Pantera Capital raporunda şöyle deniliyor: “Kripto para boğa piyasasında Bitcoin dışındaki varlıkların, altcoinlerin performans olarak öne geçmesini bekliyoruz. İnsanlar böyle bir ortamda Bitcoin’den sonra altcoinleri almaya yönelirler. Tabii ilk önce aldıkları her zaman BTC olur.”

Bitcoin’in kripto piyasasındaki payına “Bitcoin hakimiyeti” deniliyor ve şu an yüzde 65’in hemen altında dolanıyor. Ancak Pantera’ya göre muhtemelen düşecek. Çünkü diğer kripto paralar daha fazla ilgi görmeye başlayacak.

Rapora göre, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine artan ilgi, merkez bankalarının aşırı para basması ile ürken yatırımcıların tepkisidir.

İlgili – Bitcoin hakimiyetine hançer saplayabilecek 3 sürpriz coin!

Pantera şöyle açıklıyor: “Bitcoin, bir önceki para basımına tepki olarak ortaya çıkmıştı. Son 10 yılda Bitcoin’in fiyatı emsali görülmemiş bir şekilde yükseldi. Tam da para basımı zamanına denk geliyor. Şimdi ise aynı olaylar daha geniş çaplı yaşanıyor.”

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin balinalarının borsalardan kitlesel çıkışı piyasa için ne anlama geliyor? TAKİP ET

Ethereum kurucusu Buterin’den inanılmaz rakam! TAKİP ET

Coinajans.com

Ethereum için kritik fiyat hedefleri! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası