CoinAjans.com
Altcoin Teknik Analiz

2021 ve 2020 Bitcoin fiyat tahminleri: Uzmanlar ne diyor? TAKİP ET

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com
huobi_koinmedya

8 analizden 2021 ve 2020 Bitcoin fiyat tahminleri için haberimizin içeriğine göz atabilirsiniz.


2021 ve 2020 Bitcoin fiyat tahminleri

20 Temmuz’a kadar Bitcoin yatırımcıları BTC’nin 9 bin dolarlık destek seviyesini kaybedeceğini beklerken Bitcoin fiyatlarında güçlü bir rally başladı ve fiyatlar kısa sürede 12 bin doları gördü. Bitcoin yazının kaleme alındığı saatte 11,230 dolardan işlem görüyor. Uzmanlar Bitcoin fiyatları hakkında ne düşünüyor?

Bloomberg Analistleri

Bloomberg analistleri tarafından hazırlanan rapor, Bitcoin’in geçmiş dönemde gösterdiği dip değerleri ve zirve değerleri analiz etti. Bloomberg, 2020 sonunda BTC’nin  tekrardan 20 bin doları görebileceğini iddia ediyor.

koinmedya_brave

Citibank

Alistair Milne’nin paylaştığı CitiBANK analizine göre Bitcoin, 2021 yılında 120 bin doları görebilir. Milne’nin analizini aşağıdaki tweet’te görüyoruz. Analiz Bitcoin’in zaman serisinden hareketle uzun vadeli trendi elde ediyor.

Max Keiser

koinmedya_brave

Keiser’e göre Bitcoin 28,000 dolara kadar hiçbir dirençle karşılaşmayacak. Bu değere ulaştıktan sonra hafif bir düzeltme yaşayacak ve sonrasında BTC 100,000 doları görecek.

Aşağıda Max Keiser’in konuyla ilgili tweet’ini aşağıda görüyoruz.

Panxora:

Panxora’nın kurucusu Gavin Smith’in Forbes’e verdiği demeçte Bitcoin’in 2020 yılında düzeltme yaşayarak 7,000 dolara gerileyeceğini belirtti. 2021 yılında ise Bitcoin rekor kıracak ama Smith bu konuda hedef belirtmiyor.

Anthony Pompliano

Morgan Creek’ten Anthony Pompliano küresel para politikaları ve Korona salgının etkisi ile Bitcoin’in 2021’de 100,000 doları göreceğini iddia ediyor.

Plan B

Ünlü analist Plan B, S2F (Stok Akım) modeline göre Bitcoin’in 55,000 doları göreceğini ileri sürüyor. Plan B, S2F modeli sayesinde Bitcoin ile altını karşılaştırıyor.

Elliot Wave Teorisi

Bu teoriye göre Bitcoin 2020’nin sonuna doğru 3,000 doları görecek.

Winklevoss Kardeşler

Gemini Borsası kurucuları Bitcoin hakkında bir hedef belirtmiyor. Ancak Korona Salgınından dolayı Bitcoin kullanımının oldukça yaygınlaşacağını iddia ediyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ethereum gündem: Ethereum 2.0 çalışmalarında önemli bir eşik aşıldı! TAKİP ET

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Coinbase listelemesi sonrası Decentraland MANA fiyatı 2x yaptı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası