CoinAjans.com
Altcoin Teknik Analiz

2021 yılında en büyük 5 coin arasında sürpriz bir isim olabilir! TAKİP ET

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com
huobi_koinmedya

En büyük 5 coin arasında 2021’de Cardano (ADA) olacak. Bir blockchain araştırma şirketinin CEO’suna göre, kripto sıralamasında TOP 10, 2021’de tamamen değişecek. USDT ve XRP de dahil hepsinin yerini yeni projeler alacak.


2021 yılında en büyük 5 coin arasında Cardano da olacak

2018’deki kripto balonu döneminde Cardano (ADA) fiyatı 1 doları bulurken, piyasa değeri de 30 milyar doların üzerindeydi. O zaman Cardano’nun piyasa değeri, orta-büyük ölçekli bir şirketin değeri kadar ediyordu.

Şimdi her şey farklı. ADA şu an CoinMarketCap sıralamasında 11. sırada. Yine de kripto şirketleri yöneticiler, bu durumun geçici olduğunu düşünüyor. Özellikle Shelly güncellemesi ile ADA yeniden yükselecek düşüncesi hakim.

ADA 2021’de TOP 5’te olabilir

Messari CEO’su Ryan Selkis, 2021’de ilk 10 arasındaki kripto paraların değişeceğini söylüyor. Çünkü bir kez daha “gerçek çöp” sektörü doldurdu.

koinmedya_brave

Ona göre üçüncü sıradaki en büyük kripto paradan onuncu sıradakine kadar, yani Tether (USDT), XRP ve diğerleri, hepsinin yerini başka projeler alacak. Bu saydıkları arasında Selkis’e göre sadece Binance Coin TOP 10’daki yerini koruyabilecek.

Messari CEO’su ayrıca ADA’nın beşinci en büyük kripto para olmasını bekliyor. Cardano’nun bu belirtilen koltuğa oturabilmesi için piyasa değerinin ikiye katlanarak 4.5 milyar dolara ulaşması gerekiyor.

İlgili – Uzun vadeli Cardano fiyat analizi büyüleyici

ADA’nın Ethereum ile sıkı rekabeti

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’a göre ADA’nın büyümesi diğer rblockchainler ile rekabete de bağlı.

koinmedya_brave

Hoskinson yakın bir zamandaki röportajında, Ethereum’un hala lider akıllı sözleşme blockchain olmadığını söylemişti. Ona göre Cardano ve diğer ağlar / teknolojiler de bu sektörde kendine bir yer edinmeye başlayacak.

Peki, bu yöneticiler yine böyle düşünüyor? Çünkü Cardano, Shelly güncellemesi ile birçok şeyi başarmaya çalışıyor. Bu güncelleme “Ethereum 2.0” gibi büyük yenilikler getirecek. Sonuçta ADA’nın kullanımı da katbekat artma potansiyeline sahip olacak.

İlgili – Cardano CEO’su kripto para piyasasındaki en büyük yalanı açıkladı

TOP 10’da deprem beklentisi

Bu arada kripto paraların ilk 10 sıralamasının değişeceğini düşünen sadece Selkis değil. Kripto araştırma şirketi Blockfyre kurucu ortağı ve MoonRock Capital fonu danışmanı Simon Dedic de yakın bir zaman şöyle bir yorumda bulundu:

“Bu söylediğim için çok fazla eleştiri alacağım. Ama görüşümün arkasındayım. XRP, BCH, BSV, LTC ve EOS, TOP 10’daki konumlarını kesinlikle hak etmiyorlar.

Bunların kaybolmasını ve VET, LINK, XTZ ya da ATOM gibi sağlam projelere yol açmalarını sabırsızlıkla bekliyorum.”

En büyük 5 coin arasında 2021’de Cardano (ADA) olacak. Bir blockchain araştırma şirketinin CEO’suna göre, kripto sıralamasında TOP 10 2021’de tamamen değişecek.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

IOTA Rehberi: IOTA nedir, MIOTA coin ve teknolojisi ne vadediyor? TAKİP ET

Bitcoin’leriniz gerçekte kimin? TAKİP ET

Ripple XRP 0.20 dolar desteğini yeniden ziyaret edebilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası