CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

20’nin Üzerinde Tahmini Doğru Çıktı! İşte Yeni Bitcoin Tahmini ve Kritik Seviyeler

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Real Vision CEO’su ve Bitcoin savunucusu Raoul Pal, ufukta büyük bir Bitcoin düzeltmesinin olabileceğini belirtiyor. Dünyaca ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe de bir BTC düzeltmesi bekliyor. İşte tahminler…

20’nin Üzerinde Tahmini Doğru Çıktı! İşte Yeni Bitcoin Tahmini ve Kritik Seviyeler 6
Kaynak: Raoul Pal/Twitter

Raoul Pal: Bitcoin potansiyel olarak bazı ciddi teknik gelişmelerle karşı karşıya

Büyük Bitcoin boğası Raoul Pal, 289.000 Twitter takipçisine Bitcoin‘in yerel bir zirveye ulaştığına dair işaretler gösterdiğini bildirdi. Raoul Pal, piyasaya giriş ve çıkış zamanlarını belirlemek için Tom Demark Sequential göstergesini kullanır. Demark Sequential göstergesinde 9 yanıp söndüğünde, yatırımcılar bunu bir geri çekilmenin işareti olarak görür. Göstergedeki sinyal 13 ise trendin tükendiğini gösterir. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin potansiyel olarak bazı ciddi teknik gelişmelerle karşı karşıya… Günlük DeMark 2, 13 ve 9’da bir küme gösteriyor ve yarın BAŞKA 13’ü koyabilir!

20’nin Üzerinde Tahmini Doğru Çıktı! İşte Yeni Bitcoin Tahmini ve Kritik Seviyeler 7

Makro yatırımcı: Bitcoin’de büyük bir düzeltme çok mümkün görünüyor

Makro yatırımcı, BTC’nin haftalık grafiğine de bakıyor ve bunun da zirveye çıktığını söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Haftalık en yüksek sayıları da biriktiriyor… Sonuç olarak, daha büyük bir düzeltme çok mümkün görünüyor.

Raoul Pal, Tom Demark Sequential göstergesinin aylık grafikte 9 sayısını da kaydettiğini vurguluyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve endişe verici bir şekilde, aylık 9 zirve yaptı.

20’nin Üzerinde Tahmini Doğru Çıktı! İşte Yeni Bitcoin Tahmini ve Kritik Seviyeler 9
Kaynak: Raoul Pal/Twitter

TD Sequential, son dönemde piyasada oldukça başarılı öngörülere imza attı. TD Sequential göstergesi, Bitcoin‘in 2019 zirvesini 14.000 dolar ve dip fiyatını 6.400 dolar olarak adlandırdı ve doğru öngördü. TD Sequential, Aralık 2017’nin zirvesini ve 2018’in dip fiyatı da dahil olmak üzere Bitcoin’in en ünlü zirvelerini ve diplerini doğru bir şekilde tahmin etti. Bu indikatör ayrıca Tezos, Chainlink ve Ethereum isimli altcoin’lerindeki parabolik rallinin sonunu da doğru bir şekilde tahmin etti. Sonuç olarak indikatörün son yıllarda 20’nin üzerinde tahmini doğru çıktı.

Ünlü ekonomist: HODLer değilseniz, biraz dikkatli olmayı düşünebilirsiniz

Raoul Pal, en iyi sinyallerin birden fazla grafikte kesişmesinin önemli bir geri çekilme olasılığına işaret ettiğini belirtiyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tüm bunlar, oyunda daha büyük bir düzeltme olasılığını ortaya koyuyor. Bir kesinlik değil, ancak 3 zaman serisindeki en iyi modeller ciddiye alınması gereken bir şey ve uzun vadeli bir HODLer değilseniz, biraz dikkatli olmayı düşünebilirsiniz…

BTC düzeltmesi bekliyor. Michaël van de Poppe yeni analizinde, yatırımcıların dikkat etmesi gereken seviyeleri açıklıyor ve ayıların bir satış olayını tetikleyebileceğini belirtiyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada gördüğümüz şey, hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan haftalık alan, direnç bölgesi… Haftalık grafikte önceki direnç seviyelerine dayanarak başlangıçta ilginç olarak işaretlediğimiz seviyelere sahibiz ve en önemlisi 14.000 dolar ila 13.500 dolar arasında. Yani düzeltici bir hamle yaparsak bu seviyelerden herhangi biri çok önemli. Ardından muhtemelen fırlayacağız.

Ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunun dışında usta analistin başarılı başka BTC tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Dünyaca Ünlü Analist: Bitcoin Herkesi Şoke Edecek! Ethereum ise Bu Seviyeleri Patlatacak

Fransa’da bir ilk: Bitcoin açık artırmaya çıkıyor!! TAKİP ET

Coinajans.com

“Benzeri Yaşanmadı!” İşte 6.400 Doları Bilen Analistin Son Bitcoin Tahmini

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası