CoinAjans.com
Kriptopara Haber

22 Aralık Cardano ve Monero fiyat analizi: ADA ve XMR nereye gidiyor?

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Cardano, önemli zirve ve dip seviyeler belirledikten sonra uzun vadeli bir yükseliş görünümüne sahip. Yine de kısa vadeli ivme düşüşe geçti ve 0,149 dolarlık desteğin yeniden test edilmesi muhtemel görünüyor. Monero, bir destek seviyesinin altına düştü ve boğalar devreye girmeden önce 140 dolara kadar düşebilir. 

Cardano (ADA) fiyat analizi

22 Aralık Cardano ve Monero fiyat analizi: ADA ve XMR nereye gidiyor? 5

ADA aralığının üst ve alt sınırları sırasıyla 0,173 dolar ve 0,13 dolar. Fiyat aralık ayı sonlarında bu aralığa girdiğinde, yüksek ve düşük bir değer oluşturdu, ardından aralık ayının ilk iki haftasında fiyatın hem yüksek hem de düşükleri süpürdüğünü gördü.

ADA için kısa vadeli momentum düşüş eğilimindeyken, fiyat orta seviyenin üzerinde, bu da 0,149 dolarlık yatay destek seviyesine denk geliyor.

Ayıların fiyatı desteğin altına itememesi, yükselişe yönelik bir gelişme olarak görülüyor. Önümüzdeki saatlerde orta seviyenin yeniden test edilmesi ve ardından 0,17 dolarlık dirence doğru bir hareket yapılması mümkün.

OBV, Aralık ayı başlarında artan satış hacmi gösterdi, ancak geçen hafta alım hacminde artış görüldü.

Öte yandan Charles Hoskinson, Cardano Developers’ın 2021’de Oracle’larının sorumluluğunu üstleneceğini açıkladı.

Monero (XMR) fiyat analizi

22 Aralık Cardano ve Monero fiyat analizi: ADA ve XMR nereye gidiyor? 6

Piyasadaki çoğu altcoin gibi, XMR de son birkaç saat içinde güçlü düşüş baskısı gösterdi. RSI 38 değerini gösterdi ve fiyat son zamanlarda 149 dolarlık destek seviyesini kaybetti.

139 dolarlık bölgede vurgulanan likidite cebine bir düşüş XMR için muhtemel. Son haftalardaki güçlü performansı göz önüne alındığında, daha fazla düşüş olasılığı pek de mümkün görünmüyor. Dolayısıyla bu bölge analistlere göre long pozisyonlar inşa etmek için kullanılabilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Bankacılık devi JPMorgan’dan iyimser Bitcoin tahmini

700 miyon dolarlık kripto ponzi şeması çökertildi

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası