CoinAjans.com
Kriptopara Haber

24 Aralık Tron ve Waves fiyat analizi: TRX ve WAVES’te sıradaki hamle ne olacak?

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Son Bitcoin düzeltmesi, piyasanın tamamını etkiledi. Tron ve Waves gibi altcoinler de grafiklerde bariz gerilemeler gösterdi.

Tron (TRX) fiyat analizi

24 Aralık Tron fiyat grafiği
24 Aralık Tron fiyat grafiği

Tron’un fiyatı geçtiğimiz hafta baskı altında kaldı. Ethereum’un rakibi, 0,03 dolarlık direncinin üzerine çıktıktan sonra yukarı yönlü ivmeyi sürdürmek için mücadele etti. Kripto para direnç bariyerini aştığından beri  27,55 değer kaybetti. Ancak son birkaç seansta kripto fiyatının bir kez daha yükseldiğini gördük. Bu da yakında bir tersine dönme olabileceğini gösteren bir durumdu. Fiyat yükselirse 0,027 dolarlık direnç test edilebilir.

Bollinger Bantları, son 24 saatte daha da genişledi ve TRX için artan volatiliteyi gösterdi. Gösterge düşüş belirtileri gösterse d, fiyatlar alt bantta işlem gördükçe yükseliş eğilimi yaşanabilir.

Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesinde işlem yaptıktan sonra yükseliş ivmesi gördü ve alıcıların piyasanın kontrolünü yeniden kazanabileceğini gösterdi.

Waves (WAVES) fiyat analizi

24 Aralık Waves fiyat grafiği
24 Aralık Waves fiyat grafiği

Tron gibi Waves de geçen hafta baskı altına girdi. Fiyat 8,90 dolarlık direnci kırdıktan sonra aralık ayı başlarında sıkıntılar da başladı. O zamandan beri kripto para birimi son 16 günde %40’ın üzerinde düşüşle birkaç destek seviyesinin altına düştü.

WAVES şu anda 5,43 dolarlık desteğe yakın işlem görüyor. Ancak son birkaç seans fiyatta hafif bir artış gördü ve kısa vadede yukarı doğru bir hareketin mümkün olabileceği sinyallerini verdi. Fiyat yükselirse direnci 7,15 dolarda karşılayabilir.

Chaikin Para Akışı, geçen hafta çıkışlar kaydedildikten sonra sermayenin kripto varlığa geri döndüğünü gösterdi.

Dengeli Hacim, WAVES’e olan ilginin yenilenmesine işaret ederek bir artış kaydetti.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

XRP Olası Bir Saldırı Halinde Offline Olabilir

Coin Ajans

Brave Browser’ın dikkat çeken yükselişinin altındaki sebepler neler?

Coin Ajans

2020’de kripto paralar yeni rekorlara imza atabilir mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası