CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

28.500 dolarda ret yiyen Bitcoin için sırada ne var?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin, son zamanlarda bazı çalkantılı fiyat hareketleri yaşadı. Kripto para birimi dün sabah 28.500 $’a kadar yükseldi. Ardından gelen güçlü bir ret, fiyatı 26.500 doların altına düşürdü.

Güçlü destek

Bu fiyat seviyesi, etrafında bir miktar güçlü destek buldu ve bunu sabah boyunca büyümek için bir destek üssü olarak kullanmaya çalışıyor.

Orta vadede trendin nerede olduğu şüphesiz ki bu yüksek seviyelerin kripto para birimi için bir patlama oluşturup oluşturmadığına bağlı olacak.

Bir analist, bu bir olasılık olsa da, bu zirvelerde bir reddedilme ile karşılaştıktan sonraki düşüşün, “zirvenin” olduğunu doğrulamak için yeterli olmadığına inanıyor.

Bitcoin, geçtiğimiz birkaç gün boyunca, bu ayın 25’inde 24.000 $’lık düşük seviyelerden 28.500 $’a yükseldi.

BTC daha da yükselebilir

Burada bir reddedilme ile karşı karşıya kalmasına rağmen, hala fiyat birkaç gün önce olduğu yerden önemli ölçüde yükseliyor ve önümüzdeki aylarda daha da yükselmeye devam edebilir.

Bir trader, bu son rallinin ve reddedilmenin bir patlama yaratma olasılığına işaret ediyor, ancak reddedilmenin ardından görülen güç nedeniyle bu patlamaya tamamen ikna olmuş değil.

Bitcoin, şu anda 27.112 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu seviye bu sabah belirlenen 26.500 $’lık düşük seviyelerden kayda değer bir toparlanmaya işaret ediyor.

Bu seviye aynı zaman da 28.500 dolarlık seviyeden de önemli ölçüde düşüş anlamına geliyor.

Buradaki reddedilme çok yoğundu. Ancak boğalar yoğun satış baskısını absorbe etme sürecindeler.

BTC henüz zirveye çıkmadı mı?

Bu fiyat hareketi hakkında konuşana SalsaTekila, isimli bir trader, Bitcoin’in son zamanlarda reddedilen seviyesinin son zirve olmadığını açıkladı.

Bu reddinin bir patlama noktası oluşturduğuna inanmasa da, kriptonun son satış baskısı girişlerine karşı devam eden tepkisini yakından izliyor.

Bitcoin

BTC, son satışlarının ardından toparlanma sürecinde. Bu nedenle boğaların bunun yerel bir zirve olma olasılığını ortadan kaldırması için güçlü bir olasılık söz konusu.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Bitcoin Fiyatı Bugün Ne Kadar Yükselebilir? Deneyimli Analist Açıkladı

Bitcoin long emirleri kaç dolarda toplanıyor?

Coin Ajans

4’ten Fazla Tahmini Doğru Çıktı! Ünlü Analist Yeni Bitcoin Tahminini Paylaştı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası