CoinAjans.com
Kripto Analiz

28 Aralık Chainlink ve Aave fiyat analizi: LINK ve AAVE için beklenen seviyeler

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Chainlink 11,9 dolarlık direnç seviyesini aştı ve 12,65 doların kapısını çaldı. Kripto para önümüzdeki günlerde burayı da aşabilir. Aave bir aralıkta işlem görüyor ancak kısa vadeli bir yükseliş görünümü var.

Chainlink (LINK) fiyat analizi

28 Aralık Chainlink ve Aave fiyat analizi: LINK ve AAVE için beklenen seviyeler 5

Chainlink, 10,4 dolarlık destek seviyesinin yeniden test edilmesinden sonra yükseldi ve birkaç saat içinde 12,65 dolarlık direnç seviyesini test etti. 11,9 dolardan %61,8 geri çekilme seviyesine gerileme görüldü ve yazı yazılırken bir kez daha 12,65 dolardaki direnç altında işlem görüyor.

MACD sıfırın üzerine çıktı ve LINK’in arkasındaki yükseliş momentumunu vurguladı, ticaret hacmi de önemli bir izlenim veriyor. Bu, LINK’in önümüzdeki saatlerde grafiklerde yükselme olasılığını vurguluyor ve kısa vadeli bir hedef olarak 13,46 dolar seviyesi dikkat çekiyor.

Yakın tarihli bir rapor, LINK için girişlerin arttığını, dijital varlık için düşüş haberi olabilecek bir şey olduğunu belirtti.

Aave (AAVE) fiyat analizi

28 Aralık Chainlink ve Aave fiyat analizi: LINK ve AAVE için beklenen seviyeler 6

AAVE, üst ve alt sınırları sırasıyla 94,8 dolar ve 70,9 dolar olan bir aralıkta işlem görüyor. Kripto para biriminin fiyatı ivme ile 82,2 dolar aralığının orta noktasını aştı.

Dirençten desteğe dönüşünü doğrulamak için 85 dolar seviyesinin olası bir yeniden testinden sonra, 94 dolar direnç seviyesine doğru yönelmesi muhtemel. RSI, nötr 50 bölgenin üzerine çıktı ve kısa vadeli yükseliş trendinin ortasında AAVE için yükseliş momentumunu vurguladı.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

SEC haberleri sonrası düşüş yaşayan Ripple’da çöküş devam ediyor: XRP’de sırada ne var?

Binance Coin ve Augur fiyat analizi: BNB ve REP yükselecek mi? İzlenecek seviyeler

Bitcoin fiyat analizi: BTC yine yönünü yukarı çevirdi! Yükselmeye devam edecek mi? İzlenecek kritik seviyeler ve beklenen yön

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası