CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

3.800 Doları Günler Öncesinden Haber Veren CEO, Yeni Bitcoin Tahminini Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bu ayın başlarında, Bitcoin’in fiyatı bir uçurumdan düştü. O zamandan beri “Kara Perşembe” olarak adlandırılan gün olan 12 Mart’ta, kripto para birimi 7.850 dolardan 4.000 doların altına düştü. Bu hamle, çoğu yatırımcıyı hazırlıksız yakaladı. O gün 24 saatlik bir sürede yaklaşık 1 milyar dolarlık BitMEX pozisyonu tasfiye edildi. Mesele şu ki o zamanlar Bitcoin grafiklerinde kırmızı bayraklar vardı. Böyle bir kırmızı bayrak, kripto para analitiği sitesi ByteTree’nin kurucusu Charlie Morris tarafından paylaşıldı. Şimdi ise ünlü isim Bitcoin’in görünümünün boğa olduğunu belirtiyor. Ancak Nunya Bizniz  isimli analist ise bu görüşe katılmıyor.

3.800 Doları Günler Öncesinden Haber Veren CEO, Yeni Bitcoin Tahminini Açıkladı! 4

3.800 doları günler
öncesinden bilen ünlü CEO: Bitcoin yeşil tahtaya geri dönecek

BTC, bugün ciddi değer kaybı yaşadı ve 6.100 doların altına daldı. Bitcoin’deki 600 dolardan fazla düşüşle onmilyonlarca long pozisyon tasfiye oldu ve altcoin’lerde düşüş trendine girdi. Şimdi analistler BTC’nin sıradaki hamlesini öngörmeye çalışıyor. ByteTree’nin kurucusu Charlie Morris, Bitcoin’in 3.800 dolara dalışını önceden öngörerek, günler öncesinden yatırımcıları, Bitcoin‘in yakında bir zayıflık görebileceği konusunda uyardı.  Bu ünlü isim şimdi BTC’nin yeşil tahtaya geri döneceğine inanıyor ve şu tahmini paylaşıyor:

Bitcoin madencileri kısa süre önce daha az BTC satmaya başladı. Tarihsel olarak, bu negatif getiri ile çakıştı ve daha zayıf bir piyasa teklifini yansıtıyor. Madenciler biriktirmek için satmayacak ve yumuşak olan piyasayı korumak istiyorlar. Alt sıra yeşile döndü.

Ünlü uzmana göre, ilave satış baskısına rağmen kripto para biriminin fiyatı çok düşmedi, daha ziyade “piyasa onu aldı” ve toplandı. Charlie Morris’in analizine göre, bu bir yükseliş işaretidir.

3.800 Doları Günler Öncesinden Haber Veren CEO, Yeni Bitcoin Tahminini Açıkladı! 5

Nunya Bizniz:
Bitcoin’in yükselişini baskılayabilecek bazı teknik riskler var

Charlie Morris’in analizine rağmen, kripto para birimini baskılayabilecek bazı teknik riskler var.

Başarılı analist Nunya Bizniz, Bitcoin’in haftalık mumunun şu anda sekiz yıldan fazla fiyat eylemi için destek görevi gören doğrusal olmayan regresyon eğrisinin alt bandının altında olduğunu buldu. Aslında analiste göre, alt bant boğa anlatımı için iyi değil, bu nedenle BTC’de daha fazla düşüş olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bu Hafta Takip Edeceğiniz 5 Kripto Para

Popüler Türk Trader Bitcoin’de Sıradaki Hedefi Duyurdu

Coin Ajans

Bitcoin’den Esinlenilmiş Sanat Eseri New York’ta Satışa Çıkarılıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası