CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

3 Haftada “Bitcoin’de Yüzde 4.000 Kâr Eden” Trader Sırrını Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ticaret stratejilerini Twitter’da şeffaf bir şekilde paylaşmasıyla tanınan usta trader SalsaTekila, küçük bir Bitcoin’i ne kadar hızlı bir şekilde 100.000 dolara dönüştürdüğüne dair sırlarını paylaşıyor.

SalsaTekila, kârı arttırma stratejisiyle top trader’lar arasında yer alıyor

Başarılı trader SalsaTekila, kârı arttırma stratejisinin onu nasıl ticaret yarışmalarında liderliğe taşıdığını ve top trader’lar arasına yerleştirdiğini açıklıyor. SalsaTekila konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

En önemli nokta, bu yarışmaların illa ki tipik bir ticaret geziniz olmaması. Çoğu zaman, küçük bir hesaba kıyasla, daha fazla risk almanız gerekir. Kartlarınızı doğru oynamalısınız. Başlamanıza izin verdikleri minimum miktarla başlayın ve büyük bir yatırım getirisi (yatırım getirisi) sağlayan bir şey oluşturmaya çalışın… 0,1 BTC ile başlarsanız, iyi bir miktar alırsanız oldukça hızlı bir şekilde ölçeklendirebilirsiniz.

BTC’yi sadece üç hafta içinde sekiz BTC’ye büyütme yolculuğunda riskin oynadığı rolü açıklıyor. SalsaTekila konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Daha önce büyük riskler almaya başlamalısınız, çünkü daha önce gördüğümüz gibi kazananlar %4.000 yatırım getirisine sahip olacaklar. Dolayısıyla, işlem başına tipik %2 hesap riskinizle işlem yapıyorsanız, bunu liderlik tablosuna giremezsiniz. Şans yok… Temel olarak, büyük riskler almanız gerekiyor.

Büyük fırsat maliyeti çoğunlukla zamandı. Eğer iflas edersem, dengemi bozmak için çok zaman harcardım. Belki 0,1 BTC kaybederdim, bu da fazla değil… Ancak genel olarak büyük bir para riski değildi. Çoğunlukla bir zaman yatırım riskiydi. Sonunda, ilk olmaya çok yaklaştığımda, para riskinin gerçekte geldiği yer burasıydı.

Bence çoğu trader’ın başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu özellik, kendilerine karşı dürüstlük ve kararlarına ve hesap verebilirliğe sahip olmaktır. Kararlarınızdan sorumlu olmalısınız ve kendinize karşı dürüst olmalısınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin, Ripple ve Ethereum Stabil: Bu Altcoin ise Roketledi!

Coin Ajans

Kripto araştırma firmasından halving öncesi için çarpıcı Bitcoin öngörüsü!

Coin Ajans

İşte Başarılı Analist ve Trader’ların Kısa Vadeli Bitcoin Tahminleri

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası