CoinAjans.com
Borsa

3. yaşını kutlayan Vebitcoin komisyonlarını yeniden “O” sıfırladı!

Kripto para borsa incelemesi
fairspin_koinmedya

3. yaşını kutlayan Vebitcoin komisyonlarını yeniden “O” sıfırlama kararı aldı. Vebitcoin platformu üzerinde işlem yapan müşteriler bu durumu memnuniyetle karşıladı.


Vebitcoin komisyonlarını yeniden sıfırladı

Bundan tam 3 yıl önce Vebitcoin’in temellerini güven ve birlikte çalışmaya dayanan disiplin anlayışımızla atmıştık. Blockchain alanında deneyimli kadromuz ile bugün burada aynı düşünce ve önceliğimiz sizler olarak devam ediyoruz. Bağımsız ve gelişimi çok fazla olan bu iş dünyasında , 3 yıla yakın bir sürede,  güzel bir ekiple çalışmalarımıza devam ettik. İvmesi sürekli artan rekabet, refah ve  mutlu müşteri tercihleri ile hareketlenen amacımızın ulaştığı bu noktayı görmekten elbette büyük kıvanç duyuyoruz.

Vebitcoin bu yıl  3. yaşını kutluyor

Yer aldığımız Blockchain yapısında  önemli topluluklarından biriyiz. Gelişmiş alt yapımız ile mükemmel hizmetimiz, düşük ücretlerimiz, çok yönlü fonlama seçeneklerimiz ile Blockchain sektöründe önemli dünya şirketi Bitgo partneri olarak kripto para fonlamasında 100 milyon dolar sigorta kapsamında olan ilk Türk şirketi olmamızın mutluluğu yaşıyoruz.

Özelikle sıkı güvenlik standartlarımız sayesinde, çevrim içi kripto satın almak ve satmak için en  yenilikçi platformlardan biri olarak adlandırılıyoruz. 2017’den beri blockchain devriminin Türkiye’den Avrupa’ya ve Asya’ya açılmış ilk Türk şirketi olmamız ve ön saflarında yer alan şirketimiz, finans ve ekonomi alanında kendini öncü kurumlar arasına almayı başarmıştır.

Ve bu öncülüğün anahtarı ekip olarak yaptığımız fedakarlıklar ve siz değerli müşterilerimize sunmak istediğimiz eksiksiz hizmet anlayışıdır. Güven ve becerisiyle oluşturulmuş, uluslararası rekabette markalarıyla gücünü koruyan bir kurum olmaya devam ediyoruz.

Ekibimiz bu sektörde ilerleme ve kendini geliştirme anlamında da çok önemli bir mesafe kaydetmiştir.  Sizlerin daha anlaşılır daha kaliteli ve daha fazla iyi hizmet alabilmeniz ve bu ekosistemde güvenle hareket etmeniz için aldığımız bu adımları, yine sizin sayenizde atmaktayız.

Bugün ekip olarak,  ister uzman yatırımcı olun, ister kripto-yeni başlayan yatırımcılarımız olsun, Vebitcoin size kendi finansal yolunuzu çizme gücü verir. Borsamız yatırım yapmanız için gittikçe artan sayıda kripto para çiftine ve portföyünüzü büyütürken yararlanmanız için bir gerekli araçlarla özelliklere sahiptir.

Şirketimiz, sürdürülebilir başarı için sürekli olarak yenilenmenin ve devamlılığın daha da önem kazandığı bir ekonomi ve kripto para ortamında çalışmalarını ödün vermeksizin sürdürmektedir.  Ve bu sürdürülebilir büyümesinin temelinde; her zaman için 7/24 çalışan ve en zorlu şartlarda bile siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunan ekibimiz ve  kripto parayı dünyaya erişilebilir kılmak ve hayatın her kesiminden gelen insanları bağımsızlıklarına yatırım yapmalarını sağlayan, müşterilerine her zaman en kaliteli, en güvenilir ürün ve hizmetleri sunmayı esas alan iş anlayışımız, aidiyeti yüksek, yetkin ve tecrübeli insan kaynağımız, ülkemizin her köşesine ulaşan yaygın ve güçlü satış ve dağıtım ağımız yer alıyor.

İnsanımıza daha iyi bir yaşam sunma idealiyle çalışıyoruz. Borsamızı yurt dışında da temsil etmek misyonumuz. Hepimiz, ekosistemde daha güçlü noktalara ulaşmak için çalışıyoruz.

Bugün bunları geride bırakarak hem yaş günümüzün mutluluğunu sizlerle paylaşmak hem de yeni gelen yılın umudunu hissetmek amacı ile siz değerli yatırımcılarımıza bir kez daha Komisyonsuz Günleri duyurmanın sevincini yaşıyoruz.

Yeni yılın neşesi ve huzurunu beraber yaşamak amacı ve 3.Yaşımıza  adım atmanın  gururu ile 2 Ocak 2020 tarihine kadar Vebitcoin üzerinde yapılan tüm marketlerimizdeki takas komisyonlarının yeniden kaldırılması kararını almış bulunmaktayız. Alanımızda bugüne kadar vebitcoin ailesi ile birlikte olmaya devam eden tüm yatırımcılarımıza teşekkürü borç biliriz. Mutlu senelere beraber devam etmemiz dileği ile

Saygılarımız ile

Vebitcoin Ailesi

Uyarı: Bu kampanya 16.12.2019 ile 02.01.2020 arasında market işlemlerine açık tüm ürünlerde geçerlidir. Tüm marketlerde yapılan işlem komisyonları 0,000001 Faturalandırma bedeli gerçekleştirilecektir. Kampanyanın Tüm hakları ve gerekli gördüğü takdirde iptal edilmesi Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık ve Dış. Tic. A.Ş. yetkilidir.

İlgili Haberler

En iyi likiditesi olan kripto para borsaları hangileri?

Coin Ajans

Türkiye merkezli kripto para borsası aleyhine dava

Coin Ajans

Poloniex’e para yatırma ve çekme işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası