CoinAjans.com
Kripto Analiz

4 haneli değerlere ulaşan popüler altcoinde sırada ne var?

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Ethereum, ABD doları karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,166 dolardan keskin bir düşüşle düzeltme yaşadı. ETH fiyatı 900 dolar civarında iyi teklif verdi ve şu anda yeni bir artış belirtileri gösteriyor.

Ethereum önemli ölçüde yükseldi ve daha düşük bir düzeltme yapmadan önce 1.160 dolar seviyesinden işlem gördü.

Fiyat şu anda 900 doların üzerinde konsolide oluyor ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde yer alıyor.

Saatlik ETH / USD grafiğinde 980 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükseliş eğilimi çizgisi yer alıyor.

975 dolar ve 950 doların altında kapanış olmadığı sürece paritenin yükselmeye devam etmesi muhtemel.

Ethereum fiyatı yüksek seviyede

Ethereum’da 900 dolar ve 1000 dolar seviyelerinin üzerinde güçlü bir artış oldu. ETH fiyatı 1.100 dolar seviyesini kırdı ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerine yerleşti. Fiyat keskin bir şekilde düşmeden önce, 1.160 dolar ​​seviyesine geldi.

1.100 doların altına doğru %20 düşüş oldu. Ethereum fiyatı 1.000 dolar ve 900 dolar seviyelerinin altına bile düştü. Fiyat yeni bir artışa başlamadan önce 889 dolar civarında bir düşük oluştu.

Fiyat 1.000 dolar ve 1.100 dolar seviyelerinin üzerine çıktı. Bununla birlikte, boğalar 1,120 dolar ve 1,130 dolar seviyelerinin üzerinde ivme kazanmak için mücadele etti. 1,135 dolar civarında yüksek bir değer oluşuyor ve fiyat yine düşüyor. Fiyat 1.050 dolarlık destek seviyesini kırdı.

Ethereum Price

Düşüş yönğnde olumsuz tarafı, 980 dolar ve 950 dolar seviyelerinin yakınında oluşan güçlü bir destek bulunuyor. Saatlik ETH / USD paritesi grafiğinde 980 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi de yer alıyor.

Artış yönünde, fiyat 1.050 dolar ve 1.080 dolar civarında engellerle karşı karşıya. Ana direnç şu anda 1.120 dolar civarında oluşuyor ve bu seviyenin üzerine doğru Ethereum fiyatı önemli ölçüde yükselebilir.

Ethereum’da daha fazla düşüş olur mu?

Ethereum 1.080 dolar ve 1.120 dolar direnç seviyelerini geçemezse, daha düşük bir düzeltme yapabilir. Olumsuz yöndeki ilk destek, 980 dolarlık trend çizgisine yakın.

Trend çizgisi desteğinin altında bir aşağı yönlü kırılma, Ethereum fiyatını 950 dolarlık destek bölgesine doğru yönlendirebilir. Daha fazla kayıp, muhtemelen yakın vadede 900 dolar seviyesine ve 100 saatlik SMA’ya doğru bir geri çekilişi getirebilir.

Teknik göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD birkaç düşüş işareti gösteriyor.

Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda 50 seviyesine yakın.

Destek Seviyesi – 980 dolar

Direnç Seviyesi: 1.120 dolar

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Ripple, SEC davasına yanıt verdi: XRP 50 senti geçti! Artış sürecek mi?

Bitcoin’de büyük ayı sezonu bitti ve tüm şartlar oluştu

Coin Ajans

Cosmos ve Ethereum fiyat analizi: ATOM ve ETH için teknik göstergeler ne söylüyor?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası