CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

5 Bin Doları Bilen Ünlü CEO’dan İnanılmaz Bitcoin ve Altcoin Tahmini!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Göründüğü kadar şaşırtıcı olan Bitcoin, son birkaç haftadır beklentilerin aksine düşük performans gösteriyor. CoinMarketCap’tan elde edilen veriler, Bitcoin egemenliğinin (BTC tarafından oluşturulan pazar yüzdesi) son üç gün içinde %66’dan %64,8’e düştüğünü gösteriyor. Bu eğilimi açıklayacak çok az şey var.. Ancak üst düzey bir kripto yatırım fonu son zamanlarda altcoin’lere yatırım yapmayı azalttı ve Bitcoin’e tahsisini artırdı. İşte bunu nedeni…

Bitcoin bu krizde kazanacak mı?

Pantera Capital fonundan Dan Morehead ve Joey Krug, Bitcoin‘in muhtemelen bir süreliğine diğer tokenleri geçeceğini açıkladı. Çünkü kendi şirketleri dahil birçok kişinin BTC’ye yatırımı arttırdığını vurguladılar. Bunun detayını ise ünlü isimler şu sözlerle açıkladı:

Bu zaten inşa edilmiş bir proje, işe yarıyor, 11 yıllık tecrübeye sahip. Birçok yeni Blockchain projesi ve akıllı sözleşmeli projeler hala geliştirilme aşamasındadır ve gelişimlerini tamamlamak için finansman çekmek adına fon tahsisi bekliyorlar.

5 Bin Doları Bilen Ünlü CEO’dan İnanılmaz Bitcoin ve Altcoin Tahmini! 4

Ayrıca Dan Morehead ve Joey Krug, Bitcoin’e yatırımın “genellikle kaliteye uçuş” veya güvenli bir yere uçuş anlamına geldiğini ve en güvenli varlığın sektördeki “hazine bonoları” olduğunu belirtiyorlar. Ünlü şirket yöneticilerine göre, kripto varlıkları durumunda, Bitcoin bir hazinedir, çünkü diğerlerinden çok daha likittir.

Pantera
CEO’su: Bitcoin bir yıl içinde yeni zirvelere ulaşabilir

Pantera sadece
kripto pazarının Bitcoin çevresinde yeni bir başlangıç ​​yapmaya başlayacağını
düşünmüyor, aynı zamanda lider dijital varlığın bu kriz döneminde çok iyi
performans göstereceğini düşünüyor. Açıklamanın başlarında Dan Morehead, krize
karşı alışılmadık parasal ve mali tepkinin Bitcoin için son derece yükselişli
olacağını açıkladı ve ekledi:

5 Bin Doları Bilen Ünlü CEO’dan İnanılmaz Bitcoin ve Altcoin Tahmini! 5

Hükümetler kağıt para miktarını arttırdıkça, para miktarında bir artış olmaması durumunda, hisse senetleri ve gayrimenkul gibi sabit miktarlarda olan şeyleri satın almak için daha fazla kağıt para gerekecek. Sonuç olarak, altın, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri gibi diğer şeylerin fiyatını da şişirecekler.

Bitcoin’i tam olarak nasıl etkileyeceğine gelince Dan Morehead, bu fonla BTC fiyatının 20.000 doların üzerinde “yeni bir rekor kırması”nın ve geçerli fiyat noktasından en az %230’lük bir ralli gerçekleştirmesinin yakın olduğunu belirtiyor. İlk kez Pantera CEO’su Dan Morehead, 2013 yılında fiyat 105 dolar olduğunda Bitcoin tahminlerini yapmaya başladı ve BTC’nin 5.000 dolara kadar çıkabileceğini doğru bir şekilde öngördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Kan Banyosunun Ortasında Bitcoin’de Yüzmilyonlar Yerinden Oynadı!

Coin Ajans

Bitcoin Balinaları Son 8 Ayın En Yüksek Satışını Gerçekleştirdi: Boğa Sinyali mi?

Doğru Tahminleriyle Ünlenen 2 Analistten İlginç Bitcoin Yorumu

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası