CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

5 günde %15 yükselen Ripple alınır mı? TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Son birkaç günde yüzde 15 yükselen Ripple alınır mı? Aslında son günlerin en iyi performans gösteren varlıklarından biri. Bazı analistler XRP’nin makro bir kırılma yaşadığını söylüyor. Bazıları ise 2017’deki gibi parabolik bir ralli yapabileceğini bile söylüyor. Ancak bir indikatör farklı bir şeye işaret ediyor. Ripple coinin önünde geri çekilme olabilir.


Ripple alınır mı?

XRP etkileyici bir ralli yaşadı. Birçok kripto para analist ve trader de bunu fark etti. Bunun üzerine Ripple’ın önünde çok daha büyük bir ralli olduğunu söylemeye başladılar.

Ancak Tom Demark Sequential indikatörüne göre, mevcut durumda daha büyük bir rallinin ihtimali düşük. En azından şimdilik.

Tom Demark Sequential (diğer adı da TD Sequential) sık sık traderler tarafından kullanılan zaman tabanlı bir indikatör. Bu indikatör, bir varlık eğilimindeki bükülme noktalarına “9” ve “13” mumları oluşturur.

koinmedya_brave

TD Sequential’in oluşturduğu bu sinyalleri takip eden bir Telegram kanalı, birkaç saat önce XRP’nin günlük grafikte “sat 9” mumu oluşturduğunu bildirdi. Bu da Ripple coinin belirli bir düzeltme yaşayacağının işareti. Önümüzdeki günlerde görülecek bu düzeltme 0.20 dolar bölgesine olacak.

İlgili – Güncel Ripple (XRP) Teknik Analizi: XRP dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Son birkaç günde yüzde 15 yükselen Ripple alınır mı? Aslında son günlerin en iyi performans gösteren varlıklarından biri

TD Sequential’ı gösteren bir aylık XRP fiyat hareketi grafiği – TradingView.com

koinmedya_brave

Yukarıdaki grafiğin de gösterdiği gibi, TD Sequential “sat 9” mumu daha önce de çoğu zaman doğru sonuçlar verdi. Mesela Nisan rallisinin zirvesinde, XRP zirve oluşturmadan iki gün önce ortaya çıkmıştı. Ardından ise yüzde 20 geri çekilme yaşanmıştı.

Bu sadece bu altcoin için ayı sinyali değil

Son ralliden sonra bile XRP bir direnç seviyesinin altında kalmaya devam ediyor. Bu da daha aşağılara gidişatın bir göstergesi.

Bir trader de bu konuda şunu söylüyor: “Temeller olmadan bir pump olacağını düşünmüyorum ve ben takvimlerde temellerle ilgili bir gelişme göremiyorum.” Analiste göre sıçramalar short yapılmak için gerçekleşiyor. Aksini kanıtlamadığı sürece. Bunu söylerken de makro düşü trendine işaret ediyor.

Son birkaç günde yüzde 15 yükselen Ripple alınır mı? Aslında son günlerin en iyi performans gösteren varlıklarından biri

Grafik trader “Bagsy” (@Imbagsy Twitter)

Ripple (XRP) dün 0.2250 dolara kadar çıkarken ardından önemli ölçüde düzeltme yaptı ve şu an 0.2163 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Efsane analistten XRP yorumu: Dolar veya Ripple, ne farkı var?

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

İran’da Riyal çöktü – Halkın BTC talebi ne durumda? TAKİP ET

Ethereum ne zaman yükselecek? – Yükseliş öncesi düşüş var mı? TAKİP ET

Son dönemde Stellar Ripple’a fark attı: XRP durumu düzeltebilir mi? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası