CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

5 Milyon Dolar Diyen de Var! İşte Usta Analistlerden Devasa Bitcoin Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bir sonraki Bitcoin halving etkinliği bir aydan biraz fazla bir süre uzaklıkta olduğundan, analistler dev BTC tahminlerini paylaşıyorlar. Popüler bir analist ise BTC fiyatının iki-üç yılda 100.000 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ediyor. İşte başarılı analistlerden devasa Bitcoin tahminleri…

İşte başarılı analistlerden devasa Bitcoin tahminleri

Bitcoin 7.000 doların altında işlem görmeye devam ederken, 1 Nisan’da fiyat aniden yüzde dokuz pompalandı ve büyük bir yeşil mumla BTC 6.221 dolardan 6.700 dolara kadar yükseldi. Geçen yıl yaklaşık aynı zamanda, Bitcoin yüzde yirmiden fazla fırladı, birkaç ay içinde ilk kez 5.000 dolara vurdu ve daha sonra Haziran ayında neredeyse 14.000 dolara ulaştı. Şimdi BTC’nin halving etkinliği yakınlarda, bazı analistler kısa vadeli tahminlerde bulunurken, bazıları iki-üç yıl ileriye bakıyorlar. İşte kritik Bitcoin tahminleri…

Moiseiev_Yurii: Bitcoin 2022 sonuna kadar 100.000 dolara vuracak

5 Milyon Dolar Diyen de Var! İşte Usta Analistlerden Devasa Bitcoin Tahminleri 4

Bir analist halving etkinliğinden sonra Bitcoin’in yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 100.000 dolara ulaşması için birkaç yıl beklemek gerekebileceğini tahmin ediyor. TradingView’den analist ve trader Moiseiev_Yurii, Bitcoin’in 2022 sonuna kadar 100.000 dolar seviyesine ulaşmasını beklediğini söyleyerek uzun vadeli bir tahmin paylaştı. Analistin tahminine gerekçe yaptığı faktörler şunlardır:

 • Fiyat
  2011 yılından itibaren 5 dalga yukarı çıktı.
 • Şimdi
  ABC oluşumunda BTC başına 20.000 dolarda fiyat işlemleri var.
 • C
  dalgasının olası sonu: BTC başına anahtar seviye 1.100 dolar.
 • Fiyat
  ABC oluşumunu tamamladığında, yeni 5 dalga ile yukarı doğru taşınacak.
 • Bu
  durumda olası hedefler, herkesin BTC başına 100.000 doları beklediği bir sayı
  olabilir.

TheMoonCarl: Bitcoin token başına 5.000.000 dolar olacak!

Başarılı analist ve trader TheMoonCarl, yükseliş hissinde daha da ileri gitti ve halving yaklaşırken finansal sistem büyük bir kriz içinde olduğu için Bitcoin’in fiyatının 5 milyon dolara kadar çıkabileceğini belirtti. Bu devasa fiyat tahmini gerçekleşirse BTC tarihe geçen bir varlık olabilir.

Michael van de Poppe: Bitcoin 6.900 dolardan sonra 8 bin dolara çıkacak!

Tahminleri tutan başarılı analist Michael van de Poppe, yükseliş eğilimini sürdürmek için Bitcoin’in 6.900 dolar seviyesini çevirmesi gerektiğine ve ardından 8.000 dolara ulaşacağına inanıyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “İnanılmaz Tahmin: Ethereum’da “Mega Ralli” Bu Seviyeleri Getirecek!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin yatırımcılarına “aptal” diyen ünlü ekonomist, altın tahmini paylaştı

Coin Ajans

Bitcoin madencileri net pozisyonda olumluya dönerse! TAKİP ET

Coinajans.com

Kripto Gündem’de Uzmanlar COVID-19 Etkisindeki Piyasayı ve Bitcoin’i Yorumladı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası