CoinAjans.com
Altcoin

5 Ünlü Analist Ripple’ı Masaya Yatırdı! İşte XRP’nin Göreceği Seviyeler

Kriptokoin.com – Kripto para birimi piyasasının gördüğü son yükselişe rağmen, Ripple (XRP)’ın ABD doları karşısında gösterdiği performans bazı üst düzey analistlere göre endişe verici bir konumda kalıyor. Bu nedenle popüler bir analist XRP’de büyük bir çöküş bekliyor. Ancak kripto paranın yükseleceğine inanan analistler de yok değil.

FairSpin

Jonny Moe: Ripple yüzde 70 değer kaybederek 0,08 dolara gerileyebilir!

Popüler bir analist olan Jonny Moe, XRP’nin 2018’den bu yana fiyatını düşüren -aşağı yönlü eğilim gösteren- bir azalan üçgenin alt seviyesini kaybettiği belirtti.  Üçgenin tepesi ile alt kenarlık arasındaki kayıp yüzdesini bulmak suretiyle hesaplanan üçgenin öngörülen hareketi, 0,24 ABD dolarından %68’lik bir düşüşe işaret ediyor. Bu üçgen modeli tamamlanırsa analiste göre, kripto para birimi önümüzdeki dönemlerde 0,08 ABD dolarına düşecek.

StormGain

Ripple’da endişe verici sinyallere işaret eden sadece Jonny Moe değil. Daha önce bildirdiğimiz üzere popüler kripto para analisti TraderSZ, XRP’nin tekrar 0,23 doların altına düşmesiyle birlikte, kripto para biriminin mevcut fiyatlara göre %40-45 daha düşük bir fiyatla yani 0,135 dolardan işlem göreceğini öne sürdü.

Magic: XRP fiyatı yüzde 80’den fazla düşecek

Ripple’da düşüş bekleyenler kervanına başarılı analist Magic’te katıldı. Analist Bitcoin fiyatının 1.000 dolara kadar gevşeyeceğini belirterek, bu durumun XRP fiyatında korkunç bir çöküşe neden olacağını iddia etti. Analist Ripple’ın 0,03 dolara kadar bir geri çekilme göreceğini dolayısıyla fiyatların yüzde 80’den fazla düşeceğini belirtiyor:

XRP’yi sevsem de (ve şu an beklediğim gibi BTC 1.000 dolar aralığına düşerse, diğer tüm kripto para birimlerinin ciddi zararlar yazacağına inanıyorum), kripto para BTC’deki düşüşle aynı anda 0,03 doları görebilir. Bunu bildirmekten nefret ediyorum ama eğer BTC 1.000 dolara düşerse grafiklerin XRP için önerdiği şey bu…

XRP fiyatının çok önemli bir destek alanında olduğuna dair veri sağlıyor.

Eğer fiyat bu desteği koruyabilir ve baş aşağı kırılabilirse analiste göre, 3700-3750 Satoshi ve muhtemelen 4800-5000 Satoshi’ye doğru bir kırılma olasılığı yüksek. Ayrıca kısa bir süre önce analist CryptoKaleo, XRP/BTC paritesinin XRP’yi iki yıldır sıkıntıya sokan güçlü bir düşüş trend çizgisinden sonra bir kırılma görmenin eşiğinde olduğunu belirtti. Popüler analistlerin Ripple tahminleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için “İşte Dünyaca Ünlü 4 Analistten “Nokta Atışı” Ripple Tahminleri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Aeternity nedir ve Aeternity nasıl alınır? Detaylı kripto rehber

Coin Ajans

Unity oyun platformu MIOTA tokeni ödeme seçeneği listesine aldı

Coin Ajans

Bu Altcoin Aniden Çakıldı! İşte Çöküşün Ardındaki Sır

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası