CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

6 Mart Bitcoin analizi: BTC için beklenen hamle, analist görüşleri ve daha fazlası

bitcoin haberleri coinajans.com

Bitcoin yılın başından bu yana 10 bin doları birkaç kez geçmesine rağmen bu seviyede tutunmayı başaramadı. Son dönemde daha dar bir aralıkta işlem gören BTC, 8 bin dolar seviyesine yerleşmeden önce üst üste dört kez kafa ve omuz patenine tanık oldu.

Bitcoin fiyatı 5 Mart’taki flaş yükselişinden sonra istikrar kazandı ve kripto para birimi dünden beri 9.000 ila 9.200 dolar aralığında işlem görüyor. Bununla birlikte 9.000 dolar, kripto para biriminin daha fazla sıçraması için güçlü bir destek noktası olarak hizmet ediyor.

6 Mart Bitcoin analizi: BTC için beklenen hamle, analist görüşleri ve daha fazlası 3

Kripto para analisti ve trader Tyler D. Coates, BTC için sıradaki hamlenin en son modele göre yeni bir düşüş olacağına inanıyor. Tyler, BTC fiyat çizelgesinde bir Wyckoff Birikimi’nin göründüğü görüşünde. Bunun anlamı, kripto para birimini vurmak üzere olan bir tehlike olarak yorumlanıyor.

Hayli geniş bir kitle tarafından takip edilen ve takdir gören Tyler, Bitcoin için bir sonraki durağın daha düşük seviyelerde olacağı görüşünde.

6 Mart Bitcoin analizi: BTC için beklenen hamle, analist görüşleri ve daha fazlası 4

Analist, kripto para biriminin 7 bin 600 ve ve 7 bin 300 dolar seviyesine doğru yeni kayıplar için hazırlandığını düşünüyor. Aralık 2019’da aynı oluşum kripto para birimini 6 bin 400 dolara indirmişti.

Bununla birlikte Tyler, Temmuz 2020’nin sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesinin görüleceği görüşünde.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Uzman kripto para stratejistinden çok çarpıcı Bitcoin tahmini

İlgili Haberler

Dev şirket Bitcoin saklama hizmetini sona erdiriyor – işte ayrıntılar

SEC Üyesi: Bu Altcoin’ler “Menkul Kıymet” Olarak Sınıflandırılabilir!

3.800 Doları Bilen Analistten “Şoke Eden” Bitcoin ve Altın Tahmini!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası