CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

650 bin dolar mı? Dev banka Bitcoin için neler söyledi?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Dünyanın en büyük yatırım bankalarından biri olan JPMorgan, Bitcoin’in (BTC) piyasa değerinin Altın’ın değerine dönüşmesi durumunda 650.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyor. JPMorgan, Bitcoin ve altının pandeminin ana yararlanıcıları olduğunu açıkladıkları bir rapor yayınladı.

JPMorgan’ın önerdiği gibi Bitcoin 650.000 dolara ulaşabilir mi?

Son aylarda Bitcoin çok hızlı büyüyor ve genişliyor. Dijital varlık, dünyanın her yerinden çok sayıda yatırımcıyı çekmeyi başardı. Ancak burada bahsetmemiz gereken en önemli şey, şirketlerin fonlarını Bitcoin’e nasıl yatırmaya başladıklarıyla ilgili.

Yatırım bankası, Bitcoin’in bu yıl genişlemesinin kesinlikle dikkate değer olduğunu düşünüyor. Diğer varlıklar büyük piyasa değerlerine sahipken (trilyonların üzerinde), Bitcoin hala 0,44 trilyon dolar değerinde. Sadece bu yıl, Bitcoin piyasa değeri olarak 0.3 trilyon dolar büyüdü ve birkaç saat önce fiyat 24.000 dolara ulaştı.

JPMorgan bu konuda şunları yazdı:

“Altın ve Bitcoin gibi alternatif ‘para birimleri’, varlıklarını (yatırım amaçlı) sırasıyla %27 ve %227 oranında artıran göreceli olarak pandeminin ana yararlanıcıları oldu.”

Dijital para birimi genişlemeye ve çok sayıda yatırımcıyı çekmeye devam ederse. 650.000 $’a ulaşması mümkün olabilir.

JPMorgan’ın açıkladığı gibi, en büyük dijital varlığın fiyatı yarın oraya gelmeyecek. Bununla birlikte, rapora göre, tüm dünyada büyük bir kurumsal benimseme olduğu düşünüldüğünde, oraya geç değil çok daha erken gelebilir.

MicroStrategy, Ruffler ve MassMutual, Bitcoin’e milyonlarca dolar yatırım yapan şirketlerden sadece birkaçı. Gelecekte, Bitcoin’e yatırım yapan ve BTC fiyatının yeni zirvelere ulaşmasına yardımcı olan daha fazla şirket olabilir.

usethebitcoin


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Bitcoin (BTC) fiyatı tahmini Bitcoin yorum, Bitcoin kaç dolara iner? TAKİP ET

Coinajans.com

Borsalardaki Bitcoin Rezervleri Düşüşte: Bu Durum Balina Birikimine mi İşaret?

Bitcoin düşerken Tether kapasitesi altın çağını yaşıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası