CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

“7 Gün İçinde Gerçekleşecek!”: İşte 3.150, 6.500, 10.000 ve 3.800 Doları Bilen Analistin Son Bitcoin Tahmini

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Usta kripto analisti FilbFilb, en büyük kripto paralardan birinin piyasa değeri ile hızlı bir şekilde genişlemesinin, Bitcoin için dikkat çekici bir yükseliş işareti olduğunu söylüyor.

“7 Gün İçinde Gerçekleşecek!”: İşte 3.150, 6.500, 10.000 ve 3.800 Doları Bilen Analistin Son Bitcoin Tahmini 3

FilbFilb: Tether’daki büyüme, Bitcoin için dikkat çekici bir yükseliş işareti

Sektörde FilbFilb olarak bilinen başarılı analiste göre, 2020’de Tether’daki (USDT) 10,9 milyar dolarlık artış, yatırımcıların BTC almaya hazırlanırken sermayelerini dolara sabitlenmiş bir stablecoin’de tuttuğunu gösteriyor. Analist, Mart ayında coronavirüs odaklı piyasa çöküşünden bu yana yükselişte olan USDT genişlemesinin tarihsel olarak Bitcoin fiyat artışlarından önce gerçekleştiğini belirtiyor. Usta analist “Tether, yalnızca geçen ay içinde muazzam bir büyüme gösterdi” diyor. FilbFilb  konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

30 Ağustos’tan bu yana, USDT genişlemesi 5 milyar dolar oldu. Bu %50 oranında artışa işaret ediyor… Bu BTC’yi geçen sefer 14.000 dolara çıkaran TÜM USDT büyümesinden daha fazla… Tether komplolarına katılmıyorum, ancak arz ve talebe katılıyorum. Bu, şu anda kriptodaki en çılgın grafik olmalı. 2019’da Tether genişlemesi/BTC değerinin pozitif korelasyonu oldukça önemliydi. 2020’de Tether 4,1 milyar dolardan 15 milyar dolara çıktı… Devam etmekte olan genişlemenin, kriptoda dağıtım dışında, ya doğrudan fon toplamak ya da cazip fonlama oranlarından yararlanmak için uzun bir likidite tarafı sağlamak için yapıldığına dair çok az gösterge var. Dolar zayıf, bu yüzden ben de inanmıyorum.

Bitcoin‘in muhtemelen bir hafta içinde sağlam bir fiyat hareketi göreceğini ve en az 11.500 dolara yükselme olasılığını öngördüğünü söylüyor. FilbFilb  konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2019’dan bu yana ilk kez 10.000 dolar seviyesinde direnç belirtileri gördükten sonra Bitcoin konusunda temkinli bir şekilde yükselişe devam ediyoruz ve muhtemelen sonunda düştüğünü gördüğümüz o zamandan daha güçlü. Güçlü bir hareket devam ediyor ve muhtemelen önümüzdeki 7 gün içinde bu gerçekleşecek.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

20’nin Üzerinde Tahmini Doğru Çıktı! İşte Yeni Bitcoin Tahmini ve Kritik Seviyeler

Şaşırtan Başarı: Bu İndikatör, Ethereum’un Fiyat Artışlarını Önceden Haber Veriyor!

Bitcoin SV (BSV) Node’leri Yanlışlıkla Bitcoin Cash (BCH) Node’lerine Bağlandı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası