CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

8.000 ve 10.000 Doları Haber Verdi! “1 Direnç Kaldı! Bitcoin Bu Seviyelere Fırlayacak”

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), son birkaç haftadır güçlü yükseliyor. Bitcoin topluluğu, lider kripto para birimi neredeyse üç yıl sonra ilk kez 16.000 doları aştığı için yeni zirveleri bekliyor. Lider kripto para birimi, geçmişte mevcut fiyat seviyelerinde sayılabilir sayıda gün geçirdi. Bu yıldan önce, Bitcoin çoğunlukla yüksek riskli spekülatif bir varlık olarak görülüyordu. 11 yıllık ömrü boyunca BTC, yalnızca 14 gün içinde 16.000 doların üzerinde fiyatını kapattı. 2020’de ise çoğu yatırımcı artık lider kripto para birimini altın benzeri bir değer deposu olarak görüyor. Peki Bitcoin şimdi hangi seviyelere gidiyor?

Josh Rager: Bitcoin 17.149 doları temizlerse zahmetsizce 19.000 dolara ve 20.000 dolara gider

Yazım sırasında Bitcoin‘in yaklaşık 300 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Usta kripto para analisti ve trader Josh Rager, Bitcoin’in önündeki yolun şimdi sorunsuz olduğuna inanmıyor. Analist yeni analizinde, BTC’nin 2017’nin sonlarından 2018’in başlarına kadar olan bir günlük grafiğini paylaştı. Bu grafik, Bitcoin’in 2017’nin sonundaki boğa piyasası boyunca birçok durumda üç temel seviyeye özellikle tepki verdiğini gösteriyor: 16.173 dolar, 16.599 dolar ve 17.149 dolar. Analistin paylaştığı bir diğer grafik, kripto para biriminin son haftalardaki günlük grafiğidir.  Bu grafik, BTC’nin şu anda aynı temel seviyelere yöneldiğini gösteriyor. 

Bitcoin patlaması altın ve gümüşü yeniyor. Bu ne anlama geliyor? Şimdi alabildiğin kadar satın alsan iyi olur. Tren hareket ediyor. Dolar ölüyor. Gümüş hala herkes için uygun. Dolar çöktüğünde, önemli olan fiyat değil, kaç tane altın, gümüş veya Bitcoin sahibi olduğunuzdur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

11 Ocak 2020: Kripto para piyasalarında son durum

Coin Ajans

Bitcoin Fiyatı “Halving Günü” Ne Olacak? İşte Usta Analistlerin Tahminleri

Coin Ajans

BtcTurk CEO’su Güneri Bitcoin Satın Alma Stratejisini Paylaştı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası