CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

8.000 ve 10.000 Doları Öngördü! Yenisi: Bitcoin Bu Seviyeyi Kıramazsa Yokuş Aşağı Gidebilir!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ekim ayında 10.923 dolara kadar yükseldikten sonra Bitcoin düştü ve o zamandan beri 10.500 dolar ile 10.900 dolar arasında konsolidasyonda bulunuyor. Lider kripto para konsolidasyonda olduğundan ve fiyat aralığı daraldığından beri oynaklık önemli ölçüde azaldı. Ancak bazı analistlere göre, bu durum değişmek üzere.

Josh Rager: Bitcoin bu seviyeyi kırmalı! Yoksa yokuş aşağı gidebilir

Başarılı analist Josh Rager, oynaklığın geri dönmek üzere olduğunu ve Bitcoin’in yakında kırılabileceğini söylüyor. Peki BTC hangi yönde kırılacak? Analiste göre, 10.900 dolar ile 11.150 dolar arasındaki fiyat aralığının üzerinde bir kırılma, BTC’nin devam eden bir yükseliş eğiliminde ralli yapmasını sağlayacak. Aksi takdirde usta trader’a göre, 10.000 doların altına doğru çöküş olabilir. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC volatilitesi artıyor. Bitcoin için sıkıştırma bu hafta potansiyel bir kırılma ile devam ediyor. Bitcoin bir sonraki dürtüsel harekette yukarıdaki bölgenin (10.900 dolar ila 11.150 dolar) üzerine çıkamazsa, o zaman Bitcoin büyük olasılıkla 10.000 doların altındaki seviyelerde devam edecek. Bitcoin muhtemelen 10.000 doların altındaki IMO’yu aşağıya çekmeye devam ediyor.

Bitcoin’in boğa eğiliminin bozulmadan kaldığının bir göstergesi. Başarılı analist Timothy Peterson, Bitcoin fiyatının yakında 10.000 doların altına düşmeyeceğini öne sürdü. BTC’nin bu seviyenin hemen üzerinde 70 günden fazla bir süre geçirmesi Bitcoin’in gerçekten de 10 bin dolarlık yarışı kazandığının bir göstergesi olabilir.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Ethereum Bu Kilit Metrikte Bitcoin’i Yakaladı!

Coin Ajans

9.000 Doları Hedef Alan Bitcoin’de Balinalar Ters Akım Başlatacak mı?

Sıcak Gelişme: PayPal, Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Alım Satım Hizmeti Sunuyor!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası