CoinAjans.com
Kripto Analiz

8 Şubat BTC, BNB, ADA, XLM ve AAVE fiyat Analizi

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com

Yeni hafta, çoğu dijital varlığın devam eden yükselişiyle başladı. Bitcoin (BTC), ATH tazelemeye devam ediyor. Kırmızı bölgede sadece XRP işlem görüyor ve son 24 saatte % 3,38 düşüş gösteriyor.

BTC/USD

Geçen hafta sonu, Bitcoin (BTC) fiyatı 40.000 $ ‘lık direnci aştı ve 41.000 $ seviyesini test etti, ancak ayılar paritenin 40.000 $’ ın üzerinde bir dayanak kazanmasına izin vermedi.

BTC/USD

Pazar gecesi, satıcılar fiyatı iki saatlik EMA55’e geri çevirdiler ve dün öğleden sonra ortalama fiyat seviyesini aşarak 37.300 dolarlık desteğe yaklaştılar. Satışlar günlük ortalamayı geçmedi ve düşüş durdu.

Bugün Bitcoin (BTC), boğaların gücünü onaylayarak 45.000 $ ‘a yeni bir zirve yaptı. Grafiğe göre, tüccarlar büyüme devam etmeden önce 42.000 $ işaretinin yeniden test edilmesini bekleyebilirler. Böyle bir durumda, ana kripto alım satımını ay sonuna kadar 50.000 $ civarında görme şansı var.

Bitcoin, yazım anında 43.677 dolardan işlem görüyordu.

ADA/USD

Cardano (ADA) oranı dünden bu yana hafif yükseldi çünkü fiyat değişikliği sadece % 1.19’u oluşturdu.

ADA/USD chart by TradingView

4H zaman diliminde, Cardano (ADA) uzun fitili temel alarak yükselmeyi sürdürmek için enerjiye ihtiyaç duyuyor. Bu durumda, önümüzdeki birkaç gün için 0,62 – 0,70 dolar aralığında yatay işlem yapılması daha olası bir senaryo.

Cardano, yazım anında 0,68 dolardan işlem görüyor.

BNB/USD

Binance Coin (BNB), Cardano’dan (ADA) daha büyük bir büyüme gösterdi çünkü yükseliş neredeyse % 5’i oluşturdu.

BNB/USD

Teknik açıdan Binance Coin (BNB), sürekli büyüme için güce ihtiyaç duyduğu için Cardano’ya (ADA) benzer görünüyor. Bu bağlamda, 69.70 $ desteğinden sekmesi sonucu olarak  ardından kısa vadede  bir yükseliş meydana gelebilir.

Binance Coin, yazım anında 74.64 dolardan işlem görüyor.

XLM/USD

Stellar (XLM), düşüş bölgesinde bulunan listemizdeki tek kripto para. Bununla birlikte, hayati direnci 0,44 $ ‘dan kırmak üzere olduğu için uzun vadeli projeksiyonu yükselişte.

XLM/USD chart by TradingView

Stellar yükselen kanalda işlem görmeye devam ediyor, bu da boğaların inisiyatifi ele geçiremeyeceği anlamına geliyor. Bu nedenle, alıcılar 0,44 Dolar sınırını aşarsa, kısa süre içinde 0,50 Dolarlık hayati bir seviyeye ulaşılabilir.

Stellar, yazım anında 0,3968 dolardan işlem görüyordu.

AAVE/USD

AAVE, dünden bu yana % 14 oranında yükseldiği için bugün en büyük kazananlara arasındaydı.

AAVE/USD

Bugünün keskin büyümesine rağmen, boğaların yükselişi sürdürmesi için neredeyse hiç güç kalmadı. Sonuç olarak, 400 ila 550 $ arasında geniş bir aralıkta işlem yapmak, önümüzdeki günlerde daha olası fiyat hareketidir. Bu sefer alıcıların sürekli büyüme için güç toplamaları gerekiyor.

AAVE, baskı anında 504.95 dolardan işlem görüyordu.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA ve DOGE yükselecek mi?

Ralliye başlayan popüler altcoin’de izlenecek seviyeler

4 Ocak Chainlink (LINK) ve Aave fiyat analizi: Sıradaki yön ve beklenen seviyeler

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası