CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

90 Bin Dolar Diyen Bile Var! İşte Başarılı Analistlerin Yeni Bitcoin Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında 6 bin doların altında satış baskısıyla işlem görüyor. Bu düşüş hareketi BTC’nin 7 bin dolara olan başarısız hamlesinden sonra başladı ve tüm piyasayı kırmızı tahtaya taşıdı. Ancak yaşanan düşüş trendine rağmen hala bazı ünlü analistler Bitcoin’in yeni yüksekleri test edeceğini belirtiyor. İşte başarılı analist ve uzmanların yeni Bitcoin tahminleri…

İşte başarılı analist ve
uzmanların yeni Bitcoin tahminleri

Mia Tan: Bitcoin 2 yıl sonra
90 bin dolarda olacak!

Bitcoin hala 6.000 dolar seviyesinin üzerinde duramasa da kripto etkileyicisi Mia Tan iki yıl içinde BTC’nin şimdiki fiyatından 15 kat daha değerli olabileceğini ve 90 doları vuracağını tahmin etti.

Mia Tan, BTC’yi stoklamak için 4.000 dolara düşmesini bekleyenler için Twitter’da bir yorumda bulundu. Kripto etkileyicisi, birçoğunun BTC’yi 2 yıl sonra mevcut fiyatından 15 kat daha yüksek bir fiyatla satacağından, 4.000 dolar ile mevcut oran arasındaki farkın BTC satın almak için nispeten küçük olduğunu yazıyor.

Tahminleri tutan analist: Bitcoin’in  4.200 dolara kadar düşme durumu var

Hollandalı tahminleri tutan analist Michael van de Poppe, Bitcoin’in hala zayıf göründüğünü tweetledi. Düşüş devam etmeden önce analiste göre 6.300 dolarlık bir test mümkün. Analist lider kripto paranın 5.400 dolara doğru düşmeye devam etmesini bekliyor. 

Ancak, ünlü analist yatırımcıların, kripto parada 4.800-4.200 dolar arasında daha fazla bir düşüş şansı olduğunu akılda tutmaları gerektiğini söylüyor.

Mike Novogratz: İnanın! 2020 Bitcoin yılı olacak

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, geçen haftaki düşüşten bu yana birkaç büyük dalgalanmadan sonra Bitcoin’in tekrar 6.000 doların altında işlem görmesine rağmen, 2020’nin Bitcoin yılı olacağını belirtti.

C2M: Bitcoin’de 6.000 doların
üzerinde bir artış mümkün

Popüler analist C2M ise BTC’nin hala 6.000 dolar seviyesini aşabileceğine inanıyor. Ayrıca, analiste göre Bitcoin, geçen yılın 25 Kasım’ında ulaştığı düşük fiyatı geri alırsa -fiyat 7.000 dolarlık alana kayarsa- bu bir yükseliş işareti olacak. Tüm bu gelişmelerin ortasında Bitcoin’in hash rate’ı önemli ölçüde artıyor. 

Hash rate bir önceki değere göre yüzde 18’in üzerindedir. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Wall Street Efsanesi: Bitcoin’in Yılı! Çokça Havai Fişek Görmeye Hazır Olun” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Dikkat: Dev Bitcoin Borsası Artık Bu Adresleri Kara Listeye Alıyor!

Coin Ajans

Bitcoin’de 7 Haftalık Aşırı Korku Endeksi Sona Erdi! Sıra Boğalarda mı?

“Tarihi Zirveler Geliyor!”: Ünlü Yönetici Bitcoin ve Ethereum’un Göreceği Seviyeleri Açıkladı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası