CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

ABD’nin En İyi Düzenleyicisi, Bitcoin ve Altcoin Piyasasını Yorumluyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – ABD’nin en iyi düzenleyicisi Brian Brooks, tüketicilerin Bitcoin ve kripto paralarını bankada saklayabilmeleri gerektiğini söylüyor.

Brian Brooks: Bitcoin ve altcoin’ler pek çok Amerikalının düşündüğü kadar niş bir yatırım değil!

Son LA Blockchain Summit’te Brian Brooks, kripto paranın pek çok Amerikalının düşündüğü kadar niş bir yatırım olmadığını söylüyor. Brian Brooks konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda kripto varlıklara sahip 40 veya 50 milyon Amerikalı var. Bu yaygın olarak anlaşılmadı. Sanırım sokaktaki ortalama bir kişi, kripto paranın çok sıra dışı ve gerçekten niş olduğuna inanıyor. Ama bu gerçekten öyle değil. Ve eğer ulusal bankacılık sistemi, insanların değeri depolaması ve işlemesi için güvenli bir sığınak sağlama rolünü oynayacaksa, o zaman bu, insanların herhangi bir anda sahip oldukları finansal varlıkları içermelidir ve kripto paralarda bunlardan biridir.

kripto para birimi tutabileceklerini belirten bir bildiri yayınladı ve bankaların “müşterilerinin bugünkü finansal hizmet ihtiyaçlarını karşılamaları gerektiğini” vurguladı. O zamandan beri birkaç banka bu fikre ilgi gösteriyor.

Ünlü kripto para borsası Coinbase’nin eski yöneticisi olan Brian Brooks, bu bildirinin amacının kriptoyu “aydınlatmak” olduğunu söylüyor. Ayrıca OCC’nin, bunun birçok müşterinin sahip olmak istediği bir varlık sınıfı olduğunu kabul ettiğini de belirtiyor. Brian Brooks konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Son gelişmeler ‘Bakın, piyasa konuşuyorlar’ diyerek, kripto paraları aydınlatmaya çalışıyor. Bu insanlar istiyor. Bankaların bir rolü var. Bankacılık rolünü yapmalılar.

Bir zamanlar, eğer seni tanımıyor olsaydım, kredibil olup olmadığına karar verecek ve sana verebileceğim krediyi idare edecek ve faiz oranını belirleyecek bir bankaya ihtiyacım vardı. Ama şimdi aniden, Blockchain node’lerini birbirine bağlayan bilgisayar ağlarıyla, bu tür şeylerden bazılarını aracı defter tutucusuna ihtiyaç duymadan yapmak gerçekten mümkün ve bu nedenle kripto paraların vizyonu, finansı dönüştürecek. Bir ağa gidecek… Önemli olan şu ki bu trend çizgileri bir düzeyde muhtemelen durdurulamaz ve etrafına bir çerçeve koymamız gerekiyor…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Dip Avcılığı mı yoksa Zirve Satışı Mı? İşte Bitcoin HODLers’ının Stratejisi

Coin Ajans

Veteran yatırımcıdan umutları yeşerten Bitcoin tahmini: Rekor geliyor!

Coin Ajans

Bitcoin 100.000 Doları Görecek Mi? İşte Analist, Uzman ve Redditor’lerin Tahminleri

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası