CoinAjans.com
Stellar Haberleri

Adamant Capital: “XRP merkezi bir token” TAKİP ET

Adamant Capital: “XRP merkezi bir token”
TAKİP ET 1
huobi_koinmedya

XRP merkezi bir token. Bu yönde görüş Adamant Capital kurucusundan geldi. Bunun üzerine ise kripto topluluğunda XRP ile ilgili yeni bir tartışma alevlendi.


XRP merkezi bir token

Ripple XRP’nin piyasaya çıkmasından bu yana bir kripto para olarak meşruiyeti her zaman tartışma konusu olmuştu. Sürekli olarak XRP’nin merkeziyetsizliği sorgulanıyor ve hangi varlık sınıfına girdiği yönünde tartışmalar yapılıyor.

Her ne kadar taraftarları XRP’yi savunmaya devam etse de, kripto topluluğundan birçok kişi “XRP merkezi bir token” demeye devam ediyor. Bazı endüstri liderleri ve uzmanları da XRP’nin bir kripto para olarak geçerliliğini sorgulamaya devam ediyor.

İlgili – Güncel Ripple Teknik Analizi: XRP’de beklentiler, fiyat tahminleri, yorumlar

Tuur Demeester, XRP’nin merkezi bir token olduğunu söylüyor

Önde gelen bir kripto sektörü liderlerinden Tuur Demeester, Ripple’ın XRP tokenini eleştiren isimler arasına katıldı. Kripto yorumcusu ve Adamant Capital kurucusu tweetinde, ‘XRP’nin tahvil durumunun belli olmadığını ama belli olan bir şey olduğunu ve bunun da merkezi bir token olduğu’ şeklinde görüşünü paylaştı.

bybit_koinmedya

Tuur Demeester (@TuurDemeester: “Biz hala XRP bir tahvil mi değil mi bilmiyoruz. Ama en azından merkezi token olduğu belli.”

XRP merkezi bir token. Bu yönde görüş Adamant Capital kurucusundan geldi.

Demeester’in bu tweeti kripto topluluğundan büyük bir ilgi gördü. Bazıları cevap olarak XRP’nin bir tahvil olduğunu kesin olarak bildiklerini belirttiler. Buna ilave olarak, kullanıcıların çoğu da “XRP merkezi bir token” görüşüne katılıyor. Onlara göre Ripple, XRP kasasındaki varlıkların çoğu üzerinde kontrol sahibi ve bu da ona Ripple ağı ve kripto para üzerinde büyük bir kontrol gücü veriyor.

Demeester’in bu görüşüne karşı çıkanlar da oldu. Piyasa değerine göre üçüncü olan kripto paranın destekçikleri çoğunlukla “XRP Ordusu” olarak da biliniyorlar ve en çok tercih ettikleri kripto parayı savundular.

Matt Hamilton (@HammerToe), Demeester’e cevap olarak şöyle dedi: “Biraz kafası karışmış görünüyorsun. XRP bir proof of stake değil. Kripto paraya sahip olmak ile kontrol aynı şey değil. Ve mutlak düğüm sayısı, ilgili metrik değildir. Önemli olan her düğümün sahip olduğu kontrolün payıdır.”

XRP merkezi bir token. Bu yönde görüş Adamant Capital kurucusundan geldi.

XRP destekçileri ayrıca Ripple ile Bitcoin arasında bir fark olmadığını da vurguluyor. Çünkü onlara göre her iki kripto varlığın büyük bir bölümü az sayıda kişi tarafından kontrol ediliyor.

İlgili – Ripple’da neler oluyor!!! 71.6 milyon XRP harekete geçti

Kaynak

İlgili Haberler

Güncel Ripple teknik analizi, Ripple fiyat grafiği ve XRP/USD paritesi!

Tüm zamanların en karlı borsa işlemi – 27 milyon doları 2.6 milyar dolara çıkardı1 TAKİP ET

ZRX token Vitalik Buterin açıklamalarından sonra uçuşta TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası