CoinAjans.com
Altcoin Teknik Analiz

Algo listelendi, fiyat patladı! TAKİP ET

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com
huobi_koinmedya

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’in elinden tuttuğu kripto paralarda olağan üstü değer artışı yaşanıyor. Algo listelendi ve çift haneli değer artışı yaşadı.


Algorand Algo listelendi

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, dünyanın en saygın kripto para borsası olarak biliniyor. Coinbase, kripto para borsası derecelendirme kuruluşları tarafından AAA notu almayı başaran borsalardan biri. Coinbase ve Coinbase Pro’yu diğer borsalardan farklı kılan ise ABD merkezli regülasyonlara en hazırlıklı kripto para borsası olması.

CoinMarketCap’te listelenen 2 binin üzerinde kripto para olmasına rağmen Coinbase’de ancak 30 kadar kripto para listeleniyor. Artık Algorand (Algo) da azınlıkta kalan bu şanslı kripto paralardan. Coinbase, Algo’yu listeleme kararı verdi ve Algo fiyatlarında yazının kaleme alındığı saatte %20’ye yakın prim artışı yaşanıyor. 3 Temmuz 2020’de 20 cent civarında işlem gören Algo, şu an 34 cent’ten işlem görüyor. Yaklaşık 2 hafta gibi kısa sürede Algo, neredeyse değerini ikiye katladı. Aşağıdaki grafikte Algo/USD paritesindeki değişimi görüyoruz.

Algo listelendi268 milyon dolarlık piyasa büyüklüğüne sahip olan Algorand, CoinMarketCap sıralamasında 40’ıncı sıradan işlem görüyor. Algo, tüm zamanların rekorunu 21 Haziran 2019’da 3.28 dolar ile gördü. Bu tarih zaten Algo’nun ICO’sunun (ilk coin arzı) gerçekleştiği tarihe denk geliyor ki ICO zamanında fiyatlardaki dalgalanma normal karşılanıyor.

koinmedya_brave

Coinbase’de listelenmek özellikle düşük piyasa büyüklüğüne sahip kripto para fiyatlarında ciddi prim artışına yol açıyor. DeFi çılgınlığının yaşandığı bu dönemde, geçtiğimiz ay, Coinbase bir DeFi tokenı olan Compound’ı da listelemeye karar vermişti. Compound fiyatları çok kısa sürede 70 dolar bandından 320 dolar bandına kadar yükseldi.

Coinbase kripto para borsası ABD merkezli mevzuatlara en hazırlıklı kripto para borsası olması nedeniyle ABD’li yatırımcılar tarafından Coinbase’de listelenen kripto paralar talep görüyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Dikkat! EOS ekosistemi alarm veriyor TAKİP ET

17 cent mi 20 cent mi? Ripple hangi yöne gidecek?

Coin Ajans

Ripple XRP 0.20 dolar desteğini yeniden ziyaret edebilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası