CoinAjans.com
Altcoin

“Altcoin Kıyameti” Diyen Ünlü Ekonomist Krüger Tahminiyle Korkuttu!

Kriptokoin olarak kısa süre önce bildirdiğimiz üzere, Binance’in IEO’larından biri olan Matic (MATIC) bugün 1 saat içinde yüzde 70’den fazla değer kaybı yaşadı. Şaşırtıcı olan kripto paranın kısa süre önce de yüzde 200’lük bir artış kaydetmesiydi. Bu nedenle konuya yönelik tartışmalar hız kesmeden devam ederken başarılı bir kripto para analisti ve ekonomist olan Alex Krüger, birçok kripto paranın Matic’e benzer şekilde altcoin cehennemine yuvarlanmaya mahkum olduğunu öne sürdü.

FairSpin

Matic ekibinin piyasaya ciddi miktarda kripto para satmasından kaynaklandığını öne sürüyorlar.

StormGain

Bu nedenle de proje ekibine tepkiler gittikçe büyüyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao, ise proje ekibinin fiyat düşüşü ile hiçbir ilgisi olmadığını ve konuyu soruşturduklarını belirtti. Matic’in alevler arasında aşağı inmesiyle ünlü kripto analisti analisti Alex Krüger, can sıkıcı bir altcoin öngörüsünde bulundu.

Alex Krüger: MATIC’de olanlar, herhangi bir altcoin’de de olabilir! Büyüklerde bile…

Başarılı Bitcoin tahminleri ile adından fazlası ile söz ettiren Alex Krüger, Matic’teki ciddi değer kaybı sonrası küçük piyasa değerine sahip olan altcoin’lerin de kıyametini tahmin ediyor. Başarılı analist daha büyük kripto paraların da aynı kaderi görebileceğini bile öne sürüyor. Ancak analist bu durumun “çok şaşırtıcı” olacağını söylüyor:

Kripto paralarda hayaller ve kabuslar…. MATIC bir saat içinde %70 çökmeden önce iki haftada %180 arttı. MATIC’de olanlar, herhangi bir altcoin’de de olabilir. Bu durum büyük piyasa değerine sahip altcoin’lerde olsaydı çok şaşırtıcı olurdu, ama yine de olabilir. Satış hacmini, daha önce olduğu gibi, sipariş defterinin piyasa değeri veya likiditesine göre ayarlayın. Bu nedenle, kripto yatırımcıları için cehennem, trader’lar için bir cennettir.

Altcoin’lerle ilgili kritik haberler için “Yüzde 200 Yapan Altcoin Sert Çakıldı! Binance CEO’su Nedenini Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

“Epik Ralli” Diyen 3 Usta Analist, Ripple’ın Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

Coin Ajans

Ünlü Analist’ten Çarpıcı Bitcoin Açıklaması – Öne Çıkan BTC, Ripple (XRP), Litecoin, Stellar, Tron Haberleri

Coin Ajans

Bitcoin düşerken 10 milyon USDC basıldı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası