CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Altcoin teknik analizi: Cardano, Stellar Lumens ve VeChain TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans

Altcoin teknik analizi: Piyasanın aşırı oranda ayı göründüğü bir ortamda Cardano, Stellar Lumens, VeChain teknik analizleri traderler için ne gösteriyor?


Altcoin teknik analizi

Piyasa bugün aşırı ayı bir görünüm veriyor. Bundan dolayı kısa vadeli kayıplar bireysel yatırımcılar için büyük bir sorun oluşturuyor. Yine de ayı traderler için iyi bir gün. Özellikle de Cardano ve Vechain ticareti yapanlar için.

İlgili – Güncel altcoin rehberi: Altcoin nedir, altcoin çeşitleri nelerdir?

Cardano (ADA)

Altcoin teknik analizi: Cardano, Stellar Lumens ve VeChain

Kaynak: ADA/USD – TradingView

koinmedya_brave

Son 24 saatte Cardano fiyat düzeltmesi iki destek seviyesini dirence çevirdi. Bu seviyeler 0.101 dolar ve 0.094 dolar. Kripto para şu an 0.091 dolardan işlem görüyor.

ADA için RSI indikatörü boğaların güçten düştüğünü gösteriyor. Çünkü RSI hızla dünkü nötr bölgeden 35 seviyesinin altına keskin bir düşüş yaşadı.

“Awesome Oscillator” de açık bir şekilde ayı bölgesine geçti. Sıfır çizgisinin altına geçerek ayı crossover yaptı. İki indikatörden de açık bir şekilde satış durumu görülüyor. Son birkaç oturumda ise çok az bir boğa toparlanma görüldü.

Kısa satış pozisyonu alan traderler ise daha fazla düşüş beklentisi içinde.

Stellar Lumens (XLM)

Altcoin teknik analizi: Cardano, Stellar Lumens ve VeChain

Kaynak: XLM/USD – TradingView

Stellar Lumens, Eylül’ün ikinci yarısından 0.066 dolar seviyesinden güçlü bir yükseliş kaydetti. O zamandan bu yana ise 0.071 dolar ve 0.075 dolar arasında konsolide oluyor.

Şu an XLM güçlü bir satış dalgasına maruz kalıyor. Bu durum MACD’a da ayı momentumu olarak yansıdı ve MACD çizgisi sinyal çizgisinin altına düştü. Buna rağmen XLM işlem hacmi de yüzde 50 düştü.

XLM’de yukarı yönlü sıçrama ise ADA ve VET’ten daha erken olabilir. Yine de ayı senaryo birkaç oturum daha geçerliliğini koruyacak.

VeChain (VET)

Altcoin teknik analizi: Cardano, Stellar Lumens ve VeChain

Kaynak: VET/USD – TradingView

VeChain fiyatı son 24 saatte yüzde 12 civarında düştü. Yine işlem hacmi de yüzde 19 düşüş gösteriyor. Bunlar piyasanın güçlü bir şekilde ayılardan yana olduğuna işaret ediyor. Fiyat da şu an 0.0117 doların altında daha fazla düşüş yaşıyor.

XLM’den farklı olarak, işlem hacmi yüzde 50 kadar düşmedi. VET ayıları da 0.0116 dolar desteğine kadar short fırsatları arıyor. Hareketleri ortalamalardan ayı crossover var. 20 SMA, 50 SMA’nın altında. Bu da VET için satış durumunun artacağına işaret.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin’den önce Digicash vardı – Peki neden başaralı olamadı? TAKİP ET

Güncel Cardano (ADA) teknik analizi, ADA Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği TAKİP ET

Ethereum 6 aylık akümülasyon dönemi sona ermiş olabilir: Hedef 340 dolar

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası