CoinAjans.com
Altcoin

Altcoinler yeniden hayat emaresi göstermeye başladı

Altcoinler yeniden hayat emaresi göstermeye başladı 1

Altcoinler yeniden hayat emaresi göstermeye başladı. Bitcoin hapşırdığında grip olan altcoinler, BTC’nin kendini dengelemesiyle beraber yeniden hayata döndü! Günün en çok kazananı ise Contentos oldu!


Altcoinler yeniden hayat belirtisi göstermeye başladı

 

Son bir haftada gelen düşüş trendi, bütün planları alt üst etti. 10.000 dolar hesapları yapan BTC kendini bir anda 7.700 dolar da bulurken, çoğu altcoinde de çift haneli düşüş oranları gözlendi. Ancak dün yaşanan paralele hareketler ve oluşan stabil koşullar, bazı altcoinlerin yeşile dönmesini sağladı.

koinmedya_brave

Contentos (COS)

Contentos balinasını yürekten tebrik ediyoruz. CoinMarketCap’te 71. Sırada bulunan COS, son 24 saatte %300’den fazla artarak oldukça dik bir yamacı tırmandı ve günün en çok kazanan koini oldu.

altcoinler yenidenRipple (XRP)

2 hafta gibi kısa bir sürede 0,20 dolar seviyesinden 0,33 dolar seviyelerine kadar çıkarak tüm gözleri üstüne çeken Ripple, Bitcoin’de yaşanan kan kaybından en çok etkilenen kripto paralardan biri oldu. XRP bu süreçte kazanımlarının tamamını kaybederek tekrardan 0,20 dolar bandına geriledi. Dün yaşanan stabil ortamdan bir nebze olsun faydalanmayı başaran Ripple, 0,21 dolar seviyesine çıkarak hayat emaresi göstermeye başladı.

altcoinler yenidenEthereum (ETH)

Bitcoin piyasalarında yaşanan olumsuz atmosferden en fazla etkilenen kripto paralardan biride hiç şüphesiz Ethereum oldu. Son bir haftada 250 dolardan 190 dolara kadar gerileyen ETH, piyasaların dengelenmesiyle beraber kendini 200 doların üzerine atmayı başardı.

altcoinler yenidenDeğerlendirme

Sonuç olarak bakıldığında, düşük hacimli bazı altcoinleri saymazsak çoğu altcoinin Bitcoin’le yüksek korelasyon içerisinde hareket ettiğini görülüyor. Bu nedenle altcoin ticareti yapmadan önce, sitemizde veya başka yerlerde bulunan Bitcoin fiyat analizlerini incelemenizi ve buna göre hareket etmeniz faydanıza olabilir.

İlgili haber: Bitcoin fiyat düşüşü sona erdi mi? Sırada hangi seviyeler var?

Bununla beraber birkaç hafta öncesine kadar %60 seviyelerine gerileyen Bitcoin piyasa hakimiyetinin, tekrardan %64 seviyelerine çıktığını da unutmamak gerekiyor. Kripto para piyasalarında ibre sanki yeniden Bitcoin’e dönüyor.

altcoinler yeniden

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

İlgili Haberler

Bitcoin 2017 yılından beri en kötü gününü yaşadı

Coin Ajans

Ripple yeni bir dip yapabilir! – 0.165 dolar neden mümkün?

Coin Ajans

Stabil coin işlem hacmi 2020’nin ilk çeyreğinde rekor kırdı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası