CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

“Altın Fırsat” Diyen Analist, Bitcoin’de Dev Selloff’u Başlatacak Seviyeyi Paylaştı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin’in yoğun selloff’u son 24 saat içinde yavaşladı ve boğalar 8.000 doların altında bir bölgede dikkate değer bir satın alma baskısı topladı ve daha sonra BTC’yi kısa vadede 8.600 doların üzerine çıkardı. Boğalar bu son hamlede bazı güç işaretleri göstermiş olsa da geçen haftaki fiyat hareketinin ayılar lehine olduğunu ve Bitcoin’in yıllık yüksek seviyelerinden derin bir şekilde geri çekilmesinin boğa piyasası yapısını geçersiz kılmış olabileceğini akılda tutmak önemli.  Şimdi en iyi analistler, BTC’nin mevcut fiyat bölgesinin üzerinde bulunan inanılmaz derecede güçlü bir direnç seviyesinin, büyük bir selloff’u uyandırmak için yeterli olabileceğini belirtiyorlar.

FairSpin

Dünyaca ünlü analist: Bitcoin 7.500 dolara
kadar düşebilir

Yazma sırasında, Bitcoin nominal olarak son 24 saat boyunca işlem gördüğü 8.600 dolarlık mevcut fiyatıyla alınıp satılıyor. Kripto para biriminin devam eden selloff’u pazarın bu seviyede hızlı bir ret ile karşılaşmadan önce 10.000 dolara ulaşmasıyla başladı, çünkü boğaların bu seviyenin üzerindeki pozisyonunu geri kazanamaması kripto para için ciddi bir işaretti.

Analistler şimdi
BTC’nin bu yana doğru devam eden ticaret alışkanlığına nasıl tepki verdiğinin,
pazarların bir sonraki hamlesinin nerede olacağı konusunda fikir vereceğini belirtiyorlar.
Twitter’da tanınmış bir kripto para birimi analisti olan Crypto Micahël, son
bir tweet’te Bitcoin’in mevcut fiyat seviyesinin altındaki bir kırılmanın 7.500
dolara kadar düşmesine neden olabileceğini açıkladı. Analist açıklamalarına
şunları ekledi:

Bitcoin: Bu noktada, perspektiflerde oldukça değişmeden kalıyor. Burada ve 9.000-9.200 dolarda yeniden testin olası olduğunu varsayalım. Kaybettiğinde 7.500-7.700 doları işaret ediyorum.

Teddy: BTC bu seviyeye dokunursa “altın” short fırsatı sağlayabilir

Bir başka popüler kripto para birimi analisti olan Teddy, Bitcoin’in son fiyat hareketinin şu an için boğa piyasası yapısını sıkı bir şekilde geçersiz kıldığını ve daha fazla olumsuzluğun yakında olduğuna inanmasına neden olduğunu belirtiyor. Ayrıca ünlü analist, 9.150 dolara geçişin yatırımcılar için “altın” short fırsatı olabileceğini ve bu seviyedeki başarısızlığın güçlü bir düşüşe neden alacağını öne sürüyor. Analist açıklamalarına şunları ekledi:

BTC: Acımasız atılım, destek yok edildi… Fiyat yapısında belirgin bir düşüş eğilimi. Şu anda aşağı doğru bir kanalda birleşiyorlar, tarihsel olarak parçalanıyorlar. 9.150 doların başarısız olması altın bir short fırsatı olacak. Önceki desteği direniş olarak tekrar test etmek ister misiniz?

Bitcoin yukarı doğru herhangi bir momentum elde edemezse veya haftalık kapanışından önce başka bir kesin red ile karşı karşıya kalırsa, analistlere göre daha fazla olumsuzluk geliyor demektir. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Dünyaca Ünlü İki Analist Ethereum’un Göreceği Seviyeleri Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin yorum: Fiyatlarda yüzde 30’luk bir sinyal! TAKİP ET

Coinajans.com

Wall Street Devi BlackRock’ın CIO’sundan Bitcoin Açıklaması: “Altının Yerine Geçebilir”

CNBC’de sahte Bitcoin işlem hacmi tartışılıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası