CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Altın Örümcek Ödülleri’nden BtcTurk’e Ödül! TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Türkiye’nin en büyük Bitcoin ve kriptopara işlem platformu BtcTurk, Altın Örümcek Ödülleri’nde mobil uygulama, bankacılık-finans kategorisinde üçüncü oldu.

Profesyonel yatırımcılara hitap eden sitesi BtcTurk | PRO ile Türkiye’nin en iyi internet ve dijital uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Ödülleri’nde finale kalan BtcTurk, mobil uygulama ve bankacılık-finans kategorisinde üçüncülük ödülünü kazandı.

Özel ve kamu bankalarıyla yarışan ve üçüncülük ödülünün sahibi olan BtcTurk’ün yanı sıra Altın Örümcek Ödülleri’nin Mobil bankacılık kategorisinin birincisi Ziraat Bankası olurken kategori ikincisi Fastpay oldu. BtcTurk, bu ödülü ile ilk Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu olarak tarihi bir başarı yakaladı.  Türkiye’nin 81 ilinden 800 bini aşan kullanıcıya sahip olan BtcTurk, üyelerinin farklılaşan ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunarken, bugüne kadar yaptığı yatırımları ile müşterilerine her zaman daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak gelişim kaydediyor.

Yarışma tarihinde ilk defa bir Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu, mobil bankacılık kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

koinmedya_brave

BtcTurk | PRO, her gün alım satım yapan, yatırımlarını yönlendirirken güncel piyasa verilerini anlık takip etmek isteyen, bitcoin ve kripto para işlemi yaparken fiyat grafikleri ve teknik göstergelere bakan, karar alırken detaylı analizlere ve raporlara ihtiyaç duyan ve gelişmeleri kaçırmak istemeyen tüm profesyonel yatırımcıların kullanımı için geliştirildi.

                                                                                                                                                                                                              

BtcTurk hakkında

2013 yılında kurulan ve CEO’luğu Özgür Güneri’nin yaptığı Türkiye’nin en büyük kriptopara işlem platformu BtcTurk, Türkiye’nin ilk ve dünyanın dördüncü kripto alım satım platformu olarak hizmet veriyor. 1 Temmuz 2013’te TL ile ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden BtcTurk’ün 90’dan fazla çalışan bulunuyor. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, Türkiye’nin 81 ilinden 850 bin kullanıcıya 7/24 hizmet veriyor.

koinmedya_brave

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Kimse ihtimal vermese de Ethereum’un gözü yükseklerde TAKİP ET

Ethereum’da kritik güncelleme TAKİP ET

Coinajans.com

Ethereum madencilik gelirleri 2019’da yüzde 75 düştü – Neden?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası