CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Analist açıkladı: Bitcoin rallisi Ethereum’u bu seviyelere taşıyacak

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Ethereum boğaları, Jebb McAfee tarafından sağlanan yakın tarihli bir analize göre önümüzdeki birkaç hafta / ay içinde 2.000 $’a yükselecek bir fiyat rallisine hazırlanmalı.

Piyasa analisti, dünyanın en büyük ikinci kripto para biriminde yükselişe geçmeye karar vermeden önce, Ethereum’un merkezi olmayan bir uygulama sunucusu olarak büyümesinden Google’daki yükselen arama hacimlerine kadar bir dizi yukarı yönlü temel ilkeleri fark etti.

Bitcoin hakimiyeti

Bu arada, Bay McAfee, Ethereum’un en üst sıralarda yer alan rakibi Bitcoin’den, potansiyel boğa koşusunun arkasındaki ana katalizör olarak bahsetti. Aralık 2017’de en yüksek kripto para biriminin piyasa değerindeki düşüşün, ETH / USD’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.419 $’ı nasıl kurduğunu belirterek, Bitcoin’in artan hakimiyetinin Ethereum’un yukarı yönlü hareketinin önde gelen bir göstergesi olduğunu vurguladı.

Bitcoin, cryptocurrency, BTCUSD, BTCUSDT

McAfee, “Bitcoin’in büyük bir ralliden geçmesinin bir boğa piyasasındaki yatırımcılar arasında güven oluşturduğuna inanıyorum. Bu güven [Ethereum’a] ve rallisinin kendisine akacak” diyor.

Açıklama, Ethereum’un büyük bir yukarı doğru hareket gerçekleştirmesinin ardından geldi. Kripto para birimi, Bitcoin baskınlığının düşüş yaşamasıyla sadece üç günlük ticarette neredeyse yüzde 60 arttı. ETH 730.97 $’dan 1.168.99 $’a yükseldi.

“Google” trendleri

McAfee ayrıca, merkezi olmayan finans ekosistemindeki önemi nedeniyle Ethereum’un 2.000 $ hedefini tercih etti. Analist, tıpkı Google’ın arama motorunun artan sorgu hacimlerinde tüm teknoloji sektörünün büyümesinden yararlanması gibi, DeFi protokollerindeki büyümenin sonunda ETH tokenına akacağını belirtti.

“Ethereum kaçınılmaz olarak benimsenmesine yol açacak farklı projeler geliştirmeye devam ederken, önümüzdeki 5-10 yıl içinde aynı şeyi göreceğiz.”

Mevcut eğilim, Ethereum ekosistemine artan ilgiyi yansıtıyordu. ‘Ethereum’ anahtar kelimesi için Google Trendler arama hacmi, haftalık 100 puanlık mükemmel bir puana ulaştı.

Bu durum geçen hafta, giderek daha fazla internet kullanıcısının kripto para birimine baktığını gösteriyor.

Ethereum, ETHUSD, ETHBTC, ETHUSDT, cryptocurrency

Bu arada, anahtar kelime puanı, beş yıllık bir zaman diliminde son üç yıldaki en iyi seviyelerine ulaştı. Bu, ETH / USD’nin en son düşüş düzeltmesinden sonra yükselişine devam etme olasılığını daha da artırdı.

bitcoinist


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Bitcoin Vadeli İşlem Piyasası Büyüyor

Coin Ajans

Ripple Yine Sert Bir Şekilde Eleştiriliyor

Coin Ajans

Bitcoin’de sırada ne var? 3 analistten Bitcoin yorumu

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası